Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

10073.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

10074.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Ék Sándor (1902-1975):  Alvó férfi,  Lithográfia, papír, jelzett, szélek viseltesek,  29x38 cm
10075.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ék Sándor plakátművészete. teljes, 12db-os. Offset Printing House. Kiadói mappában, 41x28cm
10076.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10

10077.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Faragó jelzéssel: Női portré(Paris). Vegyes technika, papír, szakadásokkal, 37x27 cm
10078.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
27

Farkas jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, keretben, 18×28 cm
10079.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Farsang Sándor (1945-2015): Városi lét. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×50 cm
10080.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Fazekas Marianna (1968- ): Női fej, pasztell, farost, jelzett, üvegezett, 40×25 cm
10081.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

10082.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Fáy Dezső (1888-1954): Andris 12 éves korában. Olaj, karton, jelzett, keretben, 43×33 cm
10083.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Fery Antal (1908-1944): 5 db ex libris, fametszet, linó,  papír, jelzettek,  cca 10x7cm
10084.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft