Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Fery Antal (1908-1944): 5 db ex libris, fametszet, linó,  papír, jelzettek,  cca 10x7cm
10085.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10086.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

FJ. jelzéssel: "Gibt Hitler die Macht", gúnyrajz, grafika, papír, 20x13cm
10087.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10088.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Fodor jelzéssel: Gyerekek az esernyő alatt. Színes ceruza, papír, üvegezett keretben, 19×13 cm
10089.

Kikiáltási ár:
800 Ft

10090.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Frank jelzéssel: Színes liget. Olaj, fa lemez, sérült, üvegezett keretben, 34×44 cm
10091.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Franke jelzéssel: Cim nélkül. Színes linó, papír, 21×19 cm
10092.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Gabor jelzéssel: Kubikusok. Olaj, fa, sérült, 90×69,5 cm
10093.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Gadányi jelzéssel: Cica és a lányok. Kréta, papír, keretben, 50×40 cm
10094.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Gadányi jelzéssel: Női portré. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×27 cm
10095.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10096.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft