Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

10097.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Gerő jelzéssel: Kiöntő. Akvarell, papír, fa keretben, jelzett, 23x17 cm
10098.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Glatz Oszkár (1872-1958: Első lecke. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33x43cm.
10099.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
11

Gobel jelzéssel: Távolból. Olaj, karton, sérült, 59×72 cm
10100.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Göldner Tibor (1929-): Önarckép. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×50 cm
10101.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10102.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10103.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Götz jelzéssel: Elvtárs. Olaj, vászon, sérült, 70×50 cm
10104.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Gulicska jelzéssel vegyes ex libris tétel, klisé, papír, 3db, cca11x9cm
10105.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Gyarmati Lea (1938-): Ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 6×5 cm
10106.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

10107.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10108.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft