Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Bertalan Rózsa (1900-1987): Pihenő vándor. Akvarell, papír, foltos, jelzett, 39×29 cm
10024.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10025.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75

Rónai jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 41×28 cm
10026.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Biczó András: Könyvillusztrációk(4 db). Klisé, papír, jelzett a klisén, 15x10 cm
10027.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Biczó András: Címertervek(2 db). Vegyes technika, papír, jelzett, 14x10 és 34x21 cm
10028.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Bihari Ágnes: Velence. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 50×70 cm
10029.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Bilkovski jelzéssel: Szitáló lány. Litográfia, papír, 21x14 cm
10030.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Bíró Gábor (1947-): Templom. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×31 cm
10031.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Blázsek jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, keretben, 75×60 cm
10032.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Bodri Ferenc (1943-): Női akt, tus, jelzett, papír paszpartuban, 39x29cm
10033.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Bogdán Irén: Fiú portré. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 51×41 cm
10034.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Bogenrieder jelzéssel: Anyaság, rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/20), paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22×12,5 cm
10035.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft