Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Scheiber jelzéssel: Női portré. Akvarell- tus, papír, apró szakadással, 55×44 cm
10255.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
19

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7,5×6 cm
10256.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5×4 cm
10257.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Schorr Tibor (?-?): Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 8×7 cm
10258.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10259.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

10260.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

10261.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

10262.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Sikuta jelzéssel: Nyaraló. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 37×43 cm
10263.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

10264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sostarics Lajos (1896-1968): Erotikus ex libris, Schorr Ibolya. Linó, papír, jelzett a linón, 10×6 cm
10265.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Sostarics Lajos (1896-1968): Városmajor. Akvarell, papír, jelzett,  29×21 cm
10266.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft