Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Remsei jelzéssel: Kalapos férfi. Olaj, farost,
10242.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Remsey jelzéssel: Kávéházi jelenet. Olaj, falemez, keretben, 70×50 cm
10243.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
13

Réti Mátyás (1922-2002): Házak. Színezett linó, papír, jelzés nélkül,  16×23  cm
10244.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

R.R jelzéssel: Kártyások. Színezett rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24×21 cm
10245.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10247.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ruszkay György (1930-1990): Krokodil. Vegyes technika, papír, jelzett, 22x15 cm
10248.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ruszkay György (1930-1990): Karambol. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
10249.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ruszkay György (1930-1990): Cipő. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
10250.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ruszkay György (1924-1998): Férfi arc, vegyes technika, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 30,5×21,5 cm
10251.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ruszkay György (1930-1990): Lábcsalád. Vegyes technika, papír, jelzett, 21x30 cm
10252.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Sárkány Győző(1951-): Nosztalgia. Rézkarc(100/2), papír, jelzett, üvegezett keretben, 12x15 cm
10253.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Stettner Béla (1928-1984): Erotikus ex libris, linó, papír, 5,5×7,5 cm
10254.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft