Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje!, plakátterv, vegyes technika,  papír, 43x43cm
10328.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Wild Károly (?-?): Éljen május elseje!, plakátterv, vegyes technika,  papír, 42x42cm
10329.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Remo Wolf (1912-2009) : Erotikus ex libris,Libro de Lola. Linó, papír, jelzett,  12×9 cm
10330.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

10331.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Varga jelzéssel: Hegedülő cigány fiú. Olaj, karton,  antik sérült keretben, 34×24 cm
10334.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10335.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vastag jelzéssel: Női portré.  Ceruza, papír, 15×11 cm
10336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

10337.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10338.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

10339.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zielinszky Erzsébet (1937-): Ősz. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10340.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ziffer jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 40×30 cm
10341.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13
13

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft