Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Jelzés nélkül: A Győri Likőrgyár Rt. emléklapja. Vegyes technika, papír, 35x24 cm
10392.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

10393.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

1902 Koronás Madonna a kis Jézussal, orosz ikon, tojás tempera, fa tábla, hátodalon cirill leírással (Szent Panteleimon-monostorban lévő ikon másolata), apró lepattanással, eredeti tartójában / XIXth century: Russian icon Crowned Madonna with baby Jesus. 24×20 cm
10394.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Jelzés nélkül: Lovasszán. Olaj, vászon, keretben, 30×20 cm
10395.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
14

Jelzés nélkül: Gallyszedők. Olaj, vászon, sérült, keretben, 70×50 cm
10396.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

10397.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1860 Női portré, elefántcsontra festett miniatűr, jelzés nélkül,  üvegezett réz keretben, hibás, 6x5cm
10398.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Jelzés nélkül: The magician. Olaj, vászon, 40×30 cm
10401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Szarvas. Olaj, vászon, 32×41 cm
10402.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Jelzés nélkül: Miki egér a parton. Olaj, farost, 121×121 cm
10403.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzés nélkül: Gyümölcsös tál. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 36×22 cm
10404.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

3 db ex libris  klisék és fametszetek: Vadász, Drahos, K.B, 8×6-8×8 cm
10405.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft