Festmények és grafikák

Tételek száma: 401

Olvashatatlan jelzéssel: Árnyék, vegyes technika, papír, 40x30cm
10354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: München Siegestor 1913. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 13×12 cm
10355.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

10356.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kopár fa. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 40×30 cm
10357.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Balogh jelzéssel: Erdő részlet. Olaj, vászon, 60×80 cm
10358.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

Olvashatatlan jelzéssel: Kikötés. Olaj, vászon, 40×55 cm
10359.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Piros tetős ház. Olaj, karton, keretben, 15×29 cm
10360.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Kis pihenő. Olaj, karton, keretben, 27×42 cm
10361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

10362.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Olvashatatlan jelzéssel: Anya a gyermekével. Linó, papír, üvegezett keretben, 19×15 cm
10363.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

10364.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

Olvashatatlan jelzéssel: Romos házak. Litográfia, papír, 26×18 cm
10365.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft