Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 82

Ezüst (Ag) kávéskanál pár. jelzett, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, nettó 34g
26036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
14
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm
26037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
Ezüst (Ag) kereszt gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó 3,5g
26038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) nyaklánc köves kereszt medállal. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, mesterjegy, bruttó 10,62 g
26039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Egy személyes keresztelő evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés
26040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
48 000 Ft
130,08
150,00
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Ezüst (Ag) nyelű süteménykés, jelzett, Bécs, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bruttó 66g
26041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
Olasz ezüst (Ag) kígyó nyaklánc. Jelzett, olasz fémjel, 1999 utáni magyar behozatali jel, 925 ezrelékes ezüst, h: 44 cm, nettó 11g
26042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
Ezüst (Ag) karperec, mexikói, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 69g
26043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 925 ezrelékes, nettó 14,6g
26044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
Ezüst (Ag) karperec, borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó 27g
26045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
40,63
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Ezüst (Ag) karperec, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 23g
26046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Arany (Au) gyűrű, 14k, kő berakással, jelzés nélkül, m.57, bruttó 4,9g
26047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft