Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3514177
26036
524
6500
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) kávéskanál pár. jelzett, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, nettó 34g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3514039
26037
524
40000
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
42 000 Ft
42 000 50 000 55 000
3514171
26038
524
3200
Ezüst (Ag) kereszt gyűrű, m: 59, jelzett, bruttó 3,5g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3514172
26039
524
Ezüst (Ag) nyaklánc köves kereszt medállal. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, mesterjegy, bruttó 10,62 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3514041
26040
524
48000
Egy személyes keresztelő evőeszköz készlet, dianás, jelzett, mesterjegyes nettó 80 g + ezüst nyelű kés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3518962
26041
524
Ezüst (Ag) nyelű süteménykés, jelzett, Bécs, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, bruttó 66g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 500 Ft
6 500 7 500 9 000
3518819
26042
524
Olasz ezüst (Ag) kígyó nyaklánc. Jelzett, olasz fémjel, 1999 utáni magyar behozatali jel, 925 ezrelékes ezüst, h: 44 cm, nettó 11g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3516096
26043
524
36000
Ezüst (Ag) karperec, mexikói, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 69g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3516092
26044
524
6500
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, 925 ezrelékes, nettó 14,6g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
7 000 Ft
7 000 8 000 9 500
3516107
26045
524
13000
Ezüst (Ag) karperec, borostyánnal, jelzés nélkül, bruttó 27g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3516101
26046
524
Ezüst (Ag) karperec, 925 ezrelékes, jelzett, nettó 23g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3516116
26047
524
110000
Arany (Au) gyűrű, 14k, kő berakással, jelzés nélkül, m.57, bruttó 4,9g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
Minimális ajánlat:
110 000 Ft
110 000 130 000 150 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft