Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 82

Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g
26073.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
26 000 Ft
26 000 30 000 36 000
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
26074.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ezüst (Ag) nyaklánc és gyűrű, jelzett össz 5 g, m: 55
26075.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
Ezüst (Ag) gyűrű kövekkel díszítve, jelzett, méret: 52, bruttó: 3,8 g
26076.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
4 db-os kis ezüst tétel, változó méretben és állapotban, össz. 8,5 g
26077.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) gyűrű, jelzett 1,95 g m: 52
26078.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Ezüst (Ag) karlánc, jelzett, 7,7 g, h: 19,5 cm
26079.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ezüst (Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,2 g
26080.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Ezüst (Ag) 2 db duplaszemes karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 4,5 g
26081.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
Ezüst (Ag) extravagáns gyűrű. Jelzett: 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, méret: 56, nettó: 3,3 g
26082.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft