Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3516077
26048
524
Jewellery and precious metal items
4 darab ezüst (Ag) nyaklánc, 2 sérült, jelzett, nettó 9g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3395253
26049
524
Moissanite 1 ct, tanúsítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3361634
26050
524
24000
Akvamarin 2,16 ct négyzet alakú csiszolással, tanusítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3395256
26051
524
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3423119
26052
524
50000
Arany (Au) gyűrű, m: 53, jelzett, 18k, kövekkel, bruttó 2,4g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
65 000 Ft
65 000 75 000 90 000
3395251
26053
524
Licitálható
Minimális ajánlat:
10 000 Ft
10 000 12 000 14 000
3515498
26054
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:48, jelzett, nettó 0,9g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3515496
26055
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:51, jelzett, nettó 0,9g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3515499
26056
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:52, jelzett, nettó 1,2g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3515500
26057
524
Ezüst (Ag) gyűrű, m:49, jelzett, nettó 1,2g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3515472
26058
524
Ezüst (Ag) nyaklánc köves pillangó medállal, jelzett, bruttó 4,2g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 200 Ft
3 200 3 800 4 400
3493974
26059
524
40000
Szecessziós ezüst (Ag) kínáló, eredeti üvegbetéttel, m: 19 cm, nettó 109g, ezüst része sérült. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
44 000 Ft
44 000 50 000 60 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft