Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3522421
26000
524
1100000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 6 személyes, 43 részes evőeszköz készlet. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjegy. 6 darab teás kanál nettó 175g - 6 darab evőkanál nettó 447g - szervírozókanál nettó 100g - 6 darab süteményes villa nettó 276g - 6 darab villa nettó 457g - 6 darab kávéskanál nettó 95g - 6 darab süteményes kés bruttó 356g - 6 darab kés bruttó 677g. Összesen nettó 1550g + ezüst nyelű kések bruttó 1033g /// Silver (Ag) 6-person, 43-piece cutlery set. Pest assay mark dating between 1872-1937, 800% silver, KM maker's mark. 6 teaspoons net 175 g, 6 tablespoons net 447 g, 1 serving spoon net 100 g, 6 dessert forks net 276 g, 6 forks net 457 g, 6 coffee spoons net 95 g, 6 dessert knives gross 356 g, 6 knives gross 677 g. Total net 1550 g plus silver-handled knives gross 1033 g. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 100 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 100 000 Ft
1 100 000 1 300 000 1 500 000
3516374
26001
524
340000
Illusztris ezüst (Ag) díszkanál gyűjtemény, zománcozott díszítéses jelzett darabok a világ különböző részeiről, különböző finomságúak, bruttó 710g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
Minimális ajánlat:
340 000 Ft
340 000 400 000 460 000
3515314
26002
524
360000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 34 cm, nettó 660g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
3514027
26003
524
340000
Ezüst (Ag) emléktál. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, mellette Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, rajta "Duszik Lajos 25 éves lelkipásztori működésének emlékére 1917-1942 a miskolci ev. egyház hivei" ajándékozási felirat, d: 32 cm, nettó 728g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
3486152
26004
524
200000
Arany (Au) pecsétgyűrű. Jelzett, 1966-1998 közötti fémjel, 14 karátos arany, mesterjegy, m: 68, nettó 8,9g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
3514021
26005
524
150000
Ezüst (Ag) talpas kínáló. Bécs vagy Pest, 1872-1922/37 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, d: 21 cm, m: 9,5 cm, nettó 304g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
3513640
26006
524
46000
Ezüst (Ag) húsvilla. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, h: 26 cm, nettó 92g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
3515883
26007
524
150000
Ezüst (Ag) tálca hólyagos díszítéssel. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 18x21 cm, nettó 300g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
3518006
26008
524
80000
Horetzky (1969-): Ezüst (Ag) gyűrű. 999 ezrelékes öntött ezüst, jelzés nélkül, nettó 72g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
3517751
26009
524
26000
Ezüst (Ag) kosár asztaldísz, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, m:14 cm, nettó 49g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
3517722
26010
524
75000
Ezüst (Ag) kosár kínáló, jelzett, üveg betéttel, nettó 135g, m:21 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
3502311
26011
524
360000
Arany (Au) gyűrű, 18k, benne 2 darab 0,2ct-os gyémánt és 3 darab cca 0,18ct-os smaragd, m: 54, jelzett, bruttó 4,7g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft