Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 82

26012.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
26013.

Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
26014.

Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
704,61
812,50
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
260 000 300 000 360 000
26015.

Licitálható
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
758,81
875,00
Minimális ajánlat:
280 000 Ft
280 000 320 000 380 000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct
26016.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50
Minimális ajánlat:
500 000 Ft
500 000 600 000 700 000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47
26017.

Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
550 000 650 000 750 000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm
26018.

Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
550 000 650 000 750 000
8,59ct természetes tanzanit. 15,05x10,21x5,84 mm, 8,59ct, violakék, certifikáttal, nyilvántartási számmal, ezüst (Ag) foglalatban.
26019.

Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
3 darab arany (Au) fülbevaló, ráhúzók nélkül, jelzés nélkül, 14k, kő és gyöngy berakással, bruttó 1,27g
26020.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, nettó 6,7g
26021.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló pár, piros kő berakással, fülbevalókban 925 finomságjel, gyűrűben 1999 utáni magyar behozatali fémjel, m: 55, bruttó 21,5g
26022.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kő berakással. Jelzett, 2004 utáni magyar fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m. 51, bruttó 4,5g
26023.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft