Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3100884
26012
524
200000
Jewellery and precious metal items
14k fehérarany (Au) gyűrű smaragd, gyöngy és gyémánt ékítéssel. Fazettált és brilliáns csiszolással gyémánt TWSI 0,1ct smaragd 0,48 ct m: 53,5 br 1,8 g tanúsítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
3409934
26013
524
200000
14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
3409949
26014
524
260000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
260 000 Ft
Minimális ajánlat:
260 000 Ft
260 000 300 000 360 000
3289711
26015
524
280000
Koktélgyűrű 14K fehérarany, fazettált ametiszttel (15ct) és brillekkel 0,059 ft. jelzett, br 6,33g M: 52. Dobozzal, tanúsítvánnyal még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
Minimális ajánlat:
280 000 Ft
280 000 320 000 380 000
3409926
26016
524
500000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 000 Ft
Minimális ajánlat:
500 000 Ft
500 000 600 000 700 000
3409930
26017
524
550000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47 még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
550 000 650 000 750 000
3453827
26018
524
550000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
550 000 650 000 750 000
3464775
26019
524
200000
8,59ct természetes tanzanit. 15,05x10,21x5,84 mm, 8,59ct, violakék, certifikáttal, nyilvántartási számmal, ezüst (Ag) foglalatban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
Minimális ajánlat:
200 000 Ft
200 000 240 000 280 000
3513559
26020
524
3 darab arany (Au) fülbevaló, ráhúzók nélkül, jelzés nélkül, 14k, kő és gyöngy berakással, bruttó 1,27g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3513561
26021
524
Ezüst (Ag) karperec, jelzett, nettó 6,7g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 800 Ft
3 800 4 400 5 000
3513598
26022
524
Ezüst (Ag) gyűrű és fülbevaló pár, piros kő berakással, fülbevalókban 925 finomságjel, gyűrűben 1999 utáni magyar behozatali fémjel, m: 55, bruttó 21,5g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
13 000 Ft
13 000 15 000 18 000
3513588
26023
524
Ezüst (Ag) gyűrű, piros kő berakással. Jelzett, 2004 utáni magyar fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m. 51, bruttó 4,5g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft