Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 82

Ezüst (Ag) 6 személyes, 43 részes evőeszköz készlet. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjegy. 6 darab teás kanál nettó 175g - 6 darab evőkanál nettó 447g - szervírozókanál nettó 100g - 6 darab süteményes villa nettó 276g - 6 darab villa nettó 457g - 6 darab kávéskanál nettó 95g - 6 darab süteményes kés bruttó 356g - 6 darab kés bruttó 677g. Összesen nettó 1550g + ezüst nyelű kések bruttó 1033g  ///  Silver (Ag) 6-person, 43-piece cutlery set. Pest assay mark dating between 1872-1937, 800% silver, KM maker's mark. 6 teaspoons net 175 g, 6 tablespoons net 447 g, 1 serving spoon net 100 g, 6 dessert forks net 276 g, 6 forks net 457 g, 6 coffee spoons net 95 g, 6 dessert knives gross 356 g, 6 knives gross 677 g. Total net 1550 g plus silver-handled knives gross 1033 g.
26000.

Ezüst (Ag) 6 személyes, 43 részes evőeszköz készlet. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, KM mesterjegy. 6 darab teás kanál nettó 175g - 6 darab evőkanál nettó 447g - szervírozókanál nettó 100g - 6 darab süteményes villa nettó 276g - 6 darab villa nettó 457g - 6 darab kávéskanál nettó 95g - 6 darab süteményes kés bruttó 356g - 6 darab kés bruttó 677g. Összesen nettó 1550g + ezüst nyelű kések bruttó 1033g

///

Silver (Ag) 6-person, 43-piece cutlery set. Pest assay mark dating between 1872-1937, 800% silver, KM maker's mark. 6 teaspoons net 175 g, 6 tablespoons net 447 g, 1 serving spoon net 100 g, 6 dessert forks net 276 g, 6 forks net 457 g, 6 coffee spoons net 95 g, 6 dessert knives gross 356 g, 6 knives gross 677 g. Total net 1550 g plus silver-handled knives gross 1033 g.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 100 000 Ft
2 981,03
3 437,50
Minimális ajánlat:
1 100 000 Ft
1 100 000 1 300 000 1 500 000
Illusztris ezüst (Ag) díszkanál gyűjtemény, zománcozott díszítéses jelzett darabok a világ különböző részeiről, különböző finomságúak, bruttó 710g
26001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50
Minimális ajánlat:
340 000 Ft
340 000 400 000 460 000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, d: 34 cm, nettó 660g
26002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
Ezüst (Ag) emléktál. Bécs, 1872-1922 közötti fémjel, mellette Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, rajta "Duszik Lajos 25 éves lelkipásztori működésének emlékére 1917-1942 a miskolci ev. egyház hivei" ajándékozási felirat, d: 32 cm, nettó 728g
26003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
340 000 Ft
921,41
1 062,50
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000
Arany (Au) pecsétgyűrű. Jelzett, 1966-1998 közötti fémjel, 14 karátos arany, mesterjegy, m: 68, nettó 8,9g
26004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00
Minimális ajánlat:
220 000 Ft
220 000 260 000 300 000
Ezüst (Ag) talpas kínáló. Bécs vagy Pest, 1872-1922/37 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, d: 21 cm, m: 9,5 cm, nettó 304g
26005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
Ezüst (Ag) húsvilla. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, h: 26 cm, nettó 92g
26006.

Licitálható
Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,66
143,75
Minimális ajánlat:
48 000 Ft
48 000 55 000 65 000
Ezüst (Ag) tálca hólyagos díszítéssel. Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, 18x21 cm, nettó 300g
26007.

Licitálható
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75
Minimális ajánlat:
160 000 Ft
160 000 190 000 220 000
Horetzky (1969-): Ezüst (Ag) gyűrű. 999 ezrelékes öntött ezüst, jelzés nélkül, nettó 72g
26008.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00
Minimális ajánlat:
80 000 Ft
80 000 95 000 110 000
Ezüst (Ag) kosár asztaldísz, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, m:14 cm, nettó 49g
26009.

Licitálható
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
Ezüst (Ag) kosár kínáló, jelzett, üveg betéttel, nettó 135g, m:21 cm
26010.

Licitálható
Kikiáltási ár:
75 000 Ft
203,25
234,38
Minimális ajánlat:
75 000 Ft
75 000 90 000 100 000
Arany (Au) gyűrű, 18k, benne 2 darab 0,2ct-os gyémánt és 3 darab cca 0,18ct-os smaragd, m: 54, jelzett, bruttó 4,7g
26011.

Licitálható
Kikiáltási ár:
360 000 Ft
975,61
1 125,00
Minimális ajánlat:
360 000 Ft
360 000 420 000 500 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft