Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3513620
26024
524
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) ékszer szett, fülbevaló pár és nyaklánc cseh gránát berakással, 925 ezrelékes ezüst, jelzett, bruttó 15,6g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
3513613
26025
524
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyán berakással. Jelzett: 1999 utáni behozatali fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m: 55, bruttó 5g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
3513236
26026
524
30000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, ajándékozási véset, 8x6 cm, nettó 66g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3513225
26027
524
30000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, 8x5 cm, bruttó 49g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3514901
26028
524
Ezüst (Ag) horoszkóp medál, d: 2 cm, jelzett, nettó 1,35g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3514898
26029
524
Ezüst (Ag) gyűrű kék kő berakással, jelzett, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m:51, bruttó 1,67g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3514886
26030
524
Ezüst (Ag) medál rózsaszín kő berakásokkal, jelzett, 925 ezrelékes ezüst, bruttó 0,91g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
3515003
26031
524
36000
Tenyésztett édesvízi gyöngysor, arany 14k arany (Au) kapoccsal, jelzett, h: 58 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
3514913
26032
524
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzés nélkül, m:56, bruttó 1,4g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3514920
26033
524
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzett, m: 54, bruttó 3g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3514907
26034
524
Ezüst (Ag) medál, jelzett, nettó 1,78g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3514905
26035
524
Ezüst (Ag) medál, kő berakással, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, h: 3cm, bruttó 2,04g még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft