Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 82

Ezüst (Ag) ékszer szett, fülbevaló pár és nyaklánc cseh gránát berakással, 925 ezrelékes ezüst, jelzett, bruttó 15,6g
26024.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
Minimális ajánlat:
12 000 Ft
12 000 14 000 16 000
Ezüst (Ag) gyűrű, borostyán berakással. Jelzett: 1999 utáni behozatali fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m: 55, bruttó 5g
26025.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, ajándékozási véset, 8x6 cm, nettó 66g
26026.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Ezüst (Ag) tárca. 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegy, 8x5 cm, bruttó 49g
26027.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
Ezüst (Ag) horoszkóp medál, d: 2 cm, jelzett, nettó 1,35g
26028.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ezüst (Ag) gyűrű kék kő berakással, jelzett, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, m:51, bruttó 1,67g
26029.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Ezüst (Ag) medál rózsaszín kő berakásokkal, jelzett, 925 ezrelékes ezüst, bruttó 0,91g
26030.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Tenyésztett édesvízi gyöngysor, arany 14k arany (Au) kapoccsal, jelzett, h: 58 cm
26031.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzés nélkül, m:56, bruttó 1,4g
26032.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Ezüst (Ag) gyűrű, kő berakással, jelzett, m: 54, bruttó 3g
26033.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ezüst (Ag) medál, jelzett, nettó 1,78g
26034.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Ezüst (Ag) medál, kő berakással, 1999 utáni fémjel, 925 ezrelékes ezüst, h: 3cm, bruttó 2,04g
26035.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft