Licitálható
26037.
Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek
40 000 Ft
108,40 EUR, 125,00 USD
42 000 Ft
6 db ezüst mokkás kanál. Jelzett: Pest, 1872-1937 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, mesterjegyes, nettó 73g, 11 cm
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |