Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Katona József versei. A szöveget gondozta és az utószót írta: Orosz László. A jegyzetek Orosz László és Sütő József munkája. Bp., 1991, Szépirodalmi, 85+1 p.+ 33 sztl. lev. Két kötet, az egyik facsimile, a másik tanulmány kötet. Kiadói kartonált papírkötések, kiadói kartontokban.
22827.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Diószegi István: Bismarck és Andrássy. Teleki László Alapítvány, 1998 Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval
22828.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
M. Scott Eddie: Ami "köztudott" az igaz is? Debrecen, 1996. Kiadói papírkötés
22829.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Bp., 1986, Kossuth, 329+7 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22830.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Bp., 1988, Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
22831.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Európa és a Rákóczi-szabadságharc. Szerk. Benda Kálmán. Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval. + Rákóczi kiáltványa a keresztény világhoz a szabadságharc okairól és céljáról. Bp., 1976, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
22832.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Thanászisz Zianósz: Nehéz évek 1940-1950. Budapest, 2003, Görög Országos Önkormányzat. Kiadói papírkötés.
22833.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22834.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22835.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22836.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
André Leroi-Gourhan: Az őstörténet kultuszai. Az én világom. Bp.,1985., Kozmosz. Kiadói papírkötés.
22837.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos hangjegyek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
22838.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft