Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Önarckép. Emlékkönyv Für Lajos tiszteletére. Szerk.: Bíró Friderika, Móricz Péter. Körmend, 2020., Körmendi Kulturális Központ, Múzeum és Könyvtár. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22851.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Finnek, észtek. A magyarok északi testvérnépei. Írták: Dr. Kogutovicz Károly, Dr. Szinnyei József, Teleki Pál, Dr. Zsirai Miklós és mások. Bp.,1928, M. Kir. Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, ex librissel
22852.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története. I. köt. Vitéz József kir. herceg tábornagy bevezető soraival. Bp., [1936], Franklin-Társulat, XIX+(1)+366+(2) p.+ 1 (kihajtható) t.; Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, előzéklap hiányzik. M. kir honvéd hadbiztosi iskola pecsétjével
22853.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Gyurgyák János: Ezzé lett magyar hazátok. A magyar nemzeteszme és nacionalizmus története. Bp., 2007, Osiris, 660+[4] p. Kiadói kartonált papírkötés.
22854.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Escott, [Thomas Hay Sweet]: A mai anglia. I-II. köt. Ford.: György Endre. Bp., 1905-1907, MTA, XII+375+(1) p.; XI+(1)+368 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé viseltes borítókkal, helyenként kissé foltos lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
22855.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lexikon des Zweiten Weltkriegs. Mit einer Chronik der Ereignisse von 1939-1945 und ausgewählten Dokumenten. Hrsg. von Christian Zentner. Herrsching,én., Manfred Pawlak. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22856.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Carl Amery: Hitler als Vorläufer. Auschwitz - der Beginn des 21. Jahrhunderts. München, 1998., Luchterhand. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22857.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Armand van Ishoven: Udet. Biographie. Berlin - Darmstadt - Wien,én.,C. A. Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22858.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
22859.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Palásthy Rezső (szerk.): Ferenczy József. Életrajzi vázlat kortörténeti háttérrel. München, 1992, Donau-Verlag. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22860.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
So war der Zweite Weltkrieg 1939 Das Jahr der Entscheidung. Leoni am Starnerger See,1989.,Durffel - Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22861.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Klaus Backes: Hitler und die bildenden Künste. Kulturverständnis und Kunstpolitik im Dritten Reich. Köln,1988,DuMont. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22862.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft