Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Dusza András: A birodalom végnapjai. Így láttam Horváth Edét. hn., 2003, X-Meditor. Kiadói kartonált papírkötés.
22875.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Tempfli Imre: Sárból és napsugárból. Pakocs Károly püspöki helynök élete és kora 1892-1966. Bp., 2002, METEM. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22876.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Györffy György: A magyarok elődeiről és a honfoglalásról. Osiris Kiadó, 2002, Kiadói kartonált papírkötés.
22877.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Fejtő Ferenc: II. József. Bp., 1997. Atlantisz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés
22878.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kisebbséggel kapcsolatos könyvek gyűjteménye: Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon; Kővágó L.:Nemzetiségekl a mai Magyarországon; Kisebbség - nemzetiség, Együtt élő népek a Kárpát-Medencében.
22879.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Benda Kálmán: A Bocskai-szabadságharc. Bp., 1955., Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Rákóczi Erzsébet levelei férjéhez 1672-1707. Szerk. és az előszót írta: Benda Borbála és Várkonyi Gábor. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2001., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22880.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Klug Ignác: Ward Mária az Angolkisasszonyok St. Maria Intézete alapítójának élete 1585-1645. Ford.: Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1925., Vörösmarty. Átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
22881.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Harmatta János (szerk.): Ókori keleti történeti chrestomathia. Bp., 1989, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón folttal, kissé foltos lapélekkel. Megjelent 2000 példányban.
22882.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Petrus Ransanus: A magyarok történetének rövid foglalata. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Blazovich László és Sz. Galántai Erzsébet. A Corvinus János c. részt ford.: Kulcsár Péter. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,1999., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22883.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Makkay János: A magyarországi neolitikum kutatásának új eredményei. Korunk Tudománya. Bp.,1982,Akadémiai Kiadó.Kiadói papírkötés.
22884.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Lukinich Imre (szerk.): Mohácsi emlékkönyv 1526. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
22885.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG &amp; Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.
22886.

Baji Etelka - Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Válogatás a Magyar Nemzeti Múzeum Történeti Fényképtára anyagából. Bp., 1994, HG & Társa. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült borítóval, kiadói papír védőborítóban.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft