Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei V- évf. 1. szám 60p
22899.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
22900.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
22901.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Berecz János: Az én rendszerváltásom. Okina Bt., 2006. 399p. Kiadói kartonált papírkötésben
22902.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Duby, George - Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről. Hermész Könyvek. Bp., 1993, Akadémiai, 187+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22903.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22904.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Marx Károly élete képekben. Összeáll. a Szikra Könyvkiadó marxista-leninista szerkesztősége és a Magyar Munkásmozgalmi Intézet. Bp., 1953, Szikra, 1 t. + 121+(3) p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés.
22905.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Geréb László: Bibliográfia a hazai parasztlázadások verses és elbeszélő irodalmához   H-.n. 1949. 27p. 2 t. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel
22906.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
22907.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Guglielmo Ferrero: Újjáépítés: Talleyrand Bécsben 1814-1815 Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírborítóval
22908.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Bartoniek-Gárdonyi-Dézsi: A magyar történettudomány kézikönyve Könyvértékesítő Vállalat, 1987. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
22909.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kumorovitz L. Bernát: A magyar pecséthasználat története a középkorban - Der Gebrauch von Siegeln in Ungarn im Mittelalter. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben
22910.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft