Könyvek: Történelem Tételek száma: 427
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3390028
22899
524
Books: History
1941 Kisebbségi Körlevél, A Pécsi Egyetemi Kisebbségi Intézet közleményei V- évf. 1. szám 60p még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3405103
22900
524
Books: History
A magyar történelem képeskönyve. Össezáll.: Genthon István. A bevezetést írta: Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda, XXXVIII+(2)+216 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3406858
22901
524
Books: History
Folia Historica XXV. Főszerkesztő: Kovács Tibor. Szerkesztette: Szvitek Róbert József. Bp., 2008, Magyar Nemzeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötésben, könyvtári jelzettel és pecsétekkel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3425316
22902
524
Books: History
Berecz János: Az én rendszerváltásom. Okina Bt., 2006. 399p. Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3439672
22903
524
Books: History
Duby, George - Lardreau, Guy: Párbeszéd a történelemről. Hermész Könyvek. Bp., 1993, Akadémiai, 187+1 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3441190
22904
524
Books: History
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3441562
22905
524
Books: History
Marx Károly élete képekben. Összeáll. a Szikra Könyvkiadó marxista-leninista szerkesztősége és a Magyar Munkásmozgalmi Intézet. Bp., 1953, Szikra, 1 t. + 121+(3) p. Kiadói dombornyomott egészvászon-kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3442336
22906
524
Books: History
Geréb László: Bibliográfia a hazai parasztlázadások verses és elbeszélő irodalmához H-.n. 1949. 27p. 2 t. Kiadói papírborítóval, kis sérüléssel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3457877
22907
524
Books: History
Aggházy Kamil: Budavár bevétele 1849-ben. 1-2. köt. Bp., 2001, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, bontatlan zsugorfóliában még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3458559
22908
524
Books: History
Guglielmo Ferrero: Újjáépítés: Talleyrand Bécsben 1814-1815 Osiris Kiadó, 2002. Kiadói papírborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3458583
22909
524
Books: History
Bartoniek-Gárdonyi-Dézsi: A magyar történettudomány kézikönyve Könyvértékesítő Vállalat, 1987. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3458615
22910
524
Books: History
Kumorovitz L. Bernát: A magyar pecséthasználat története a középkorban - Der Gebrauch von Siegeln in Ungarn im Mittelalter. Bp., 1993, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft