Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Eberhard Reuß: Hitlers Rennschlachten. Die Silberpfeile unterm Hakenkreuz. hn.,én., Aufbau-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában.
22755.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
David J. Irving: Und Deutschlands Städte starben nicht. Ein Dokumentarbericht. Der Bombenkrieg gegen Deutschland. Augsburg, 1989, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22756.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Magyar, Kázmér Miklós: Az 1956-os forradalom és az 1989-es határnyitás. Emlékkönyv a vasfüggöny lerombolásának 30. évfordulójára. Theo Waigel német szövetségi miniszter előszavával. / Ungarnaufstand 1956 und Grenzöffnung 1989. Festschrift zum 30. Jahrestag der Beseitigung des Eisernen Vorhangs. Mit einem Geleitwort von Theo Waigel, Budesminister a. D. Rüschlikon/Zürich, 2019, Magánkiadás. Magyar és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22757.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gereben Ágnes: Posztszovjet forgatókönyvek. Utódállamok az ezredforduló után. DEDIKÁLT! Bp., 2014, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés.
22758.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Nyesti Pál (szerk.): Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Bp., 1904, Krammer és Erhardt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
22759.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Vermes Péter: Szegények Hercege. Dr. Batthyány Strattmann László élete Bp., 2002. Új mandátum. A szerző által dedikált! . Kiadói papírkötés
22760.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Dr. Dézsi Lajos: Báró Jósika Miklós 1794-1865. Magyar Történeti Önéletrajzok. Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
22761.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Mózessy Gergely (szerk.): Prohászka-tanulmányok, 2007-2009. A Székesfehérvári Egyházmegye Prohészka-konferenciáinak előadásai. Székesfehérvár, 2009, Székesfehérvári Püspöki és Székeskáptalani Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22762.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
Kerényi Károly: Halhatatlanság és Apollón-vallás (Ókortudományi tanulmányok 1918-1943), Magvető Kiadó, 1984. Kiadói vászon-kötés, papír védőborítóval
22763.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Marcus Iunianus Iustinus: Világkrónika. Helikon Kiadó, 1992. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
22764.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Knickerbocker, [Hubert Renfro]: Deutschland so oder so? Berlin, 1932, Rowohlt, X+[2]+231+[5] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22765.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Nikolaus von Preradovich - Josef Stingl: ,,Gott segne den Führer!". Die Kirchen im Dritten Reich - Eine Dokumentation von bekenntnisen und Selbstzeugnissen. Berg, 1986, Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22766.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft