David J. Irving: Und Deutschlands Städte starben nicht. Ein Dokumentarbericht. Der Bombenkrieg gegen Deutschland. Augsburg, 1989, Weltbild. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Magyar, Kázmér Miklós: Az 1956-os forradalom és az 1989-es határnyitás. Emlékkönyv a vasfüggöny lerombolásának 30. évfordulójára. Theo Waigel német szövetségi miniszter előszavával. / Ungarnaufstand 1956 und Grenzöffnung 1989. Festschrift zum 30. Jahrestag der Beseitigung des Eisernen Vorhangs. Mit einem Geleitwort von Theo Waigel, Budesminister a. D. Rüschlikon/Zürich, 2019, Magánkiadás. Magyar és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
Dr. Dézsi Lajos: Báró Jósika Miklós 1794-1865. Magyar Történeti Önéletrajzok. Bp., 1916, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
Mózessy Gergely (szerk.): Prohászka-tanulmányok, 2007-2009. A Székesfehérvári Egyházmegye Prohészka-konferenciáinak előadásai. Székesfehérvár, 2009, Székesfehérvári Püspöki és Székeskáptalani Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Nikolaus von Preradovich - Josef Stingl: ,,Gott segne den Führer!". Die Kirchen im Dritten Reich - Eine Dokumentation von bekenntnisen und Selbstzeugnissen. Berg, 1986, Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.