Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Ágh Attila-Vértes András-Fleck Zoltán: Tíz év az Európai Unióban. Felzárkózás vagy lecsúszás? 2014, Kossuth. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22959.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Lengyel László - Surányi György: Határátkelés. Beszélgetőkönyv. 2013, Kalligram. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22960.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Kálmán Olga: Álomország. Hol a határ? 2015, Libri. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22961.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Parvus, [Alexander Lvovich]: In der russischen Bastille während der Revolution. Eindrücke, Stimmungen und Betrachtungen von - - . Dresden, 1907, Kaden &amp; Comp., 168 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső és hátsó papírborító bekötve. / In German language. Hardcover.
22962.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
22963.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Auswärtiger Handel im Jahre 1908. Bearbeitet im Kaiserlichen Statistischen Amte. Der Verkehr mit den einzelnen Ländern im Jahre 1908 unter Vergleichung mit dem Vorjahre. Heft III. Österreich-Ungarn. Statistik des Deutschen Reichs Band 197. Berlin, 1909, Puttkammer &amp; Mühlbrecht, 47+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval, ázott, hullámos, részben összeragadó lapokkal.
22964.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1905 Mitteilungen des K. K. Finanzministeriums. XI. Jahrg. Drittes Heft. Wien, 1905, K. K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 sztl. lev.+ 885-1509 p.+ 1 sztl. lev. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.
22965.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft