Parvus, [Alexander Lvovich]: In der russischen Bastille während der Revolution. Eindrücke, Stimmungen und Betrachtungen von - - . Dresden, 1907, Kaden & Comp., 168 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső és hátsó papírborító bekötve. / In German language. Hardcover.
Der wahre Franz Kossuth. Herausgegeben von der Redaktion ,,Reichspost". Wien, 1909, Buchhandlung Ambr. Opitz Nachfolger, 54+(2) p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval.
Auswärtiger Handel im Jahre 1908. Bearbeitet im Kaiserlichen Statistischen Amte. Der Verkehr mit den einzelnen Ländern im Jahre 1908 unter Vergleichung mit dem Vorjahre. Heft III. Österreich-Ungarn. Statistik des Deutschen Reichs Band 197. Berlin, 1909, Puttkammer & Mühlbrecht, 47+(1) p. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval, ázott, hullámos, részben összeragadó lapokkal.
1905 Mitteilungen des K. K. Finanzministeriums. XI. Jahrg. Drittes Heft. Wien, 1905, K. K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 sztl. lev.+ 885-1509 p.+ 1 sztl. lev. Német nyelven. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, intézményi bélyegzőkkel.