Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Csonkaréti Károly: Horthy, a tengerész. [Bp.], 1993, Zrínyi. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
22935.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Képes Krónika. A magyarok régi és legújabb tetteiről, eredetükről és növekedésükről, diadalaikról és bátorságukról. Ford.: Geréb László. Bp., 1971, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
22936.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
22937.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Alfons Clary-ldringen: Geschichten eines alten Österreichers. Golo Mann előszavával. Frankfurt/Berlin/Bécs, 1977, Ullstein. Fekete-fehér képmellékletekkel. Német nyelven. Egészvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos lapszélekkel.
22938.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
22939.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
22940.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Vas Zoltán: 16 év fegyházban. Bp., 1945, Szikra. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
22941.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
22942.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Brehm, Bruno: Weder Kaiser noch König. Der Untergang der Habsburgischen Monarchie. München, 1933, R. Piper &amp; Co., 590+(2) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
22943.

Brehm, Bruno: Weder Kaiser noch König. Der Untergang der Habsburgischen Monarchie. München, 1933, R. Piper & Co., 590+(2) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk.: Gróf Kreith Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 1 (címkép) t. + 56 p.+ 28 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,sérült, hiányos gerinccel, lapok jó állapotban
22944.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
22945.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
22946.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft