Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Heinrich August Winkler: Geschichte des Westens. Die Zeit der Gegenwart. München, 2015, C. H. Beck, 687+(1) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22791.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Szentpétery Imre (szerk.): Az Árpád-házi királyok okleveleinek kritikai jegyzéke. II. kötet 4. füzet: 1290-1301. Bp.,1987, MTA, 336p. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
22792.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
[Trockij, Lev Davidovics]: L'agonie du capitalisme et les taches de la IVe Internationale. Programme de transition. [A kapitalizmus haldoklása és a 4. Internacionálé feladatai. Átmeneti program.] H.n., 1946, k.n., 38 p. Francia nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, a gerincnél kisebb ázásnyommal.
22793.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
[A trianoni béke kritikájáról szóló francia nyelvű munka] Il n'y a pas de paix sans la solution de probleme Danubien. Le traité fatal de Trianon. Par Verdicus. Bp., 1934. 64p. térképekkel. Kiadói papírkötésben
22794.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
MTI Nemzeti Hírügynökség Története. Vezérig. karácsonyi üdvözlő soraival. DEDIKÁLT! Bp., 1996, MTI Kiadói Kft. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
22795.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Forradalom és császárság sorozat 2 kötete:  Seress László: Bonaparte II. köt., Adorján Andor: A császárság. II. köt. Bp., 1913-1914., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, egy köteten kis sérüléssel.
22796.

Forradalom és császárság sorozat 2 kötete:
Seress László: Bonaparte II. köt., Adorján Andor: A császárság. II. köt. Bp., 1913-1914., Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötések, kopott, foltos borítókkal, egy köteten kis sérüléssel.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Küküllei János: Lajos király krónikája. Névtelen szerző: Geszta Lajos királyról. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Kristó Gyula. Millenniumi Magyar Történelem. Források. Bp.,2000., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, karcos borítóval.
22797.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
22798.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
22799.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Marczali Henrik: A nemzetiség történetbölcseleti szempontból. A Népszerű Főiskolán (University Extension) előadta - - . Népszerű Főiskola Könyvtára I. Bp., 1905, Franklin-Társulat, 116 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, nagyrészt felvágatlan.
22800.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Adolf Hitlers drei Testamente. Ein Zeitdokument. Szerk.: Gert Sudholt. Berg, é.n., Druffel-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
22801.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Sensationen von gestern - Geschichte heute. Bildreportagen aus den Jahren 1848-1900 ausgewählt und kommentiert von H. J. Hansen. Oldenburg-Hamburg, é.n., Stalling. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
22802.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

518. aukció:
Az árverés időtartama: január 27-től február 5-ig

Licitálás vége: február 5. 19:00

Megtekintés: február 2-től 5-ig
Tételek átvétele: február 9-től az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 13.
Elszámolás február 25-től

  Események