Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Kloeber, Wilhelm von: Vom Weltkrieg zur nationalen Revolution. Deutsche Geschichte 1914-1933. München-Berlin, 1933, R. Oldenbourg, 154+[2] p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel.
22803.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Genthon István (összeáll.): A magyar történelem képeskönyve. Bevezetést írta Gerevich Tibor. Bp., 1935, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
22804.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Prágay Dezső - Prágayné Bakay Éva: Megemlékezés és hódolat az 1956-os Magyar Forradalom 45. évfordulóján. Essen, 2002. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
22805.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Stéphane Courtois et al.: A kommunizmus fekete könyve. Bűntény, terror, megtorlás. Ford.: Benyhe János. Bp., 2000, Nagyvilág. Kiadói kartonált papírkötés.
22806.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
W. Dieckerhoff: Lehrbuch der Speciellen Pathologie und Therapie für Thieräzte. Zweiter Band, Erste Abtheilung: Die Krankheiten des Rindes. 3. Lieferung. Berlin, 1902, August Hirschwald, VI, 337-558 p. Német nyelven. Átkötött félbőr-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
22807.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Werner H. F. Kellermann-Tospel: Es gilt uns allen... Leer, 1982., Historisch-Politischer Verlag. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
22808.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Karl Wahl: Aus Liebe zu Deutschland. 17 Jahre als Hitlers Gauleiter. Kiel,1997,Arndt. Német nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22809.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Kurt Kuch: Bei Hitlers. Zimmmermädchen Annas Erinnerungen. St. Andrä-Wördern, 2003,Kleindienst. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22810.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Gudenus János József (összeáll.): A Rákóczi fejedelmek leszármazottjai Európában különös tekintettel a magyar családokra. (II. Rákóczi Ferenc nővére, Rákóczi Julianna grófnő utódai). Bp., 2006, Heraldika. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22811.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Sebastian Haffner: Anmerkungen zu Hitler. Berlin - Darmstadt - Wien, 1978, C. A. Koch's Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
22812.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Bárány Éva: Magyarok, szittyák, székelyek. Bp., 1999, Uránusz, 137 p. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
22813.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Várkonyi Nándor: Sziriat oszlopai. Elsüllyedt kultúrák. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 325+(3) p.+ 20 (fekete-fehér képek) t. 2. kiadás. Kiadói félvászon kötés, ex libris-szel, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
22814.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft