Könyvek: Történelem

Tételek száma: 427

Szele Bálint: Jean Monnet, Európa atyja. Debrecen, 2005, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
22947.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Nyeste Zoltán: Recsk. Emberek az embertelenségben. Bp., 1989, Püski, 80 p.+ 1 (térkép-melléklet) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
22948.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
22949.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Vihar Páris felett. Gianfranco Penso feljegyzései. Bp., 1942. Officina. Merített papíron, aranyozott félvászon kötésben
22950.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Paál Jób - Radó Antal (szerk.): A debreceni feltámadás. Krónikás könyv a demokratikus új Magyarország megszületéséről, a moszkvai tárgyalásokról, a debreceni nemzetgyűlés és az első független nemzeti kormány megalakulásáról, a magyar nemzet történetének sorsdöntő hőskoráról. [Debrecen], 1947, [Városi Ny.], 384 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel. + 3 db Máté György (1913-1990) kommunista író, újságíró, Rózsa Ferenc-díjas (1966) és felesége részére szóló meghívó
22951.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Gudenus János József - Szentirmay László: Összetört címerek. A magyar arisztokrácia sorsa és az 1945 utáni megpróbáltatások. Bp., 1989, Mozaik. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
22952.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Balázs Péter: Magyarország levéltárai. Bp., 1983. Műszaki. 391p.. Kiadói papírkötés, kissé sérült és részben javított gerinccel.
22953.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
David Boyle: Der Zweite Weltkrieg. Eine Chronik in Bildern. Köln, én., Naumann &amp; Göbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
22954.

David Boyle: Der Zweite Weltkrieg. Eine Chronik in Bildern. Köln, én., Naumann & Göbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Angus Hall: A bűnüldözés nagy pillanatai. Az FBI- a Scotland Yard, az Interpol- a nyomozástörténete. Ford.: Tabák Gábor. Bp., 1987, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22955.

Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
22956.

Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
22957.

Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
2,19
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
22958.

Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
1,88
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft