Dr. Howard L. O.: A házi légy életmódja, fertőző betegségeket terjesztő szerepe és irtásának módja. Bp., 1917, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1905 Természettudományi Közlönyv XXXVII. köt: 425-436. füzet és LXXVII-LXXX. pótfüzet. Wartha Vincze közreműködésével szerk. Csopey László és Paszlavszky József. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, XVI+784+4+192 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneimittellehre für Tierärzte. Stuttgart, 1903, Ferdinand Enke, XVI+544 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
Fröhner, Eugen: Lehrbuch der Arzneiverordnungslehre für Tierärzte. Stuttgart, 1904, Ferdinand Enke, VIII+406+(4) p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, részben kissé fakó borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
Udvardy Miklós: Dinamikus állatföldrajz. A szárazföldi állatok elterjedése. Bp., 1983, Tankönyvkiadó, 496 p.+ 3 (kihajtható) t. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
Gaál István: Ismerkedés a természettel. DEDIKÁLT! Maderspach Viola rajzaival. Bp., 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3 db angol nyelvű matematikai kiadvány: The American Mathematical Monthly Vol. 73. No. 4. April 1966. + Journal of the London Mathematical Society. Second Series. Vol. 30. Part 1. August 1984. + Journal of Graph Theory Vol. 8. No. 2. Summer 1984. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.