Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 143

Hajós, Andor: Komplexe Hydride und ihre Anwendung in der organischen Chemie. A szerző, Dr. Hajós Andor által tanára, Dr. Ujhelyi Sándor részére DEDIKÁLT példány! Organisch-präparative Methoden. Band 4. Berlin, 1966, VEB Deutscher Verlag der Wissenscahften, XII+2+573 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
23858.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Buzár Ágota (szerk.): 220 év kincsei. A Magyar Természettudományi Múzeum gyűjteményei. Budapest, 2022, Magyar Természettudományi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés
23859.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Baranya vármegyének orvosi helyirata. H.n., é.n. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
23860.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Gary S. Becker: Válogatás Gary S. Becker írásaiból. A Rajk László Szakkollégium által alapított Neumann János Díj 2004. évi kitüntettjének tiszteletére. Bp., 2004, Szakkollégiumi Füzetek 37. Gary S. Becker (1930-2014) amerikai Nobel-díjas közgazdász. Kiadói papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.
23861.

Licitálható
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Minimális ajánlat:
3 000 Ft
3 000 3 600 4 200
Darwin, [Charles]: Egy természettudós utazása a Föld körül. Ford.: Fülöp Zsigmond. Világkönyvtár. Bp., 1913, Révai, [4]+299+[5] p.; [4]+309+[3] p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
23862.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Torday Ferenc: Orvosi műszótár. Sajtó alá rendezte Barabás Zoltán. Budapest, 1948. Novák Rudolf és Társa (Hungária Hírlapnyomda Rt.) 537 + [1] p. Torday Ferenc (1871-1942) gyermekorvos latin-magyar orvosi műszótára tíz év kutatómunkájának eredménye. A mű első kiadása 1941-ben jelent meg, példányunk a munka második, bővített kiadásából való. kiadói félvászon kötésben.
23863.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
R. Brauns: Mineralogie. Sammlung Göschen Band 29. Leipzig, 1897, G. J. Göschen'sche Verlagshandlung, 128+4 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
23864.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Goldziher Károly (1881-1955) matematikus által DEDIKÁLT 3 db német nyelvű különlenyomat.
23865.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Hände und was sie sagen. 64 Bilder eingeleitet und erläutert von Adolf Koelsch. Zürich-Leipzig, Orell Füssli Verlag. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23866.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Dr. Pávay Elek: A budai márga ásatag Tüskönczei (Német-Magyar kétnyelvű). Bp., 1874, nincs kiadó. Félvászon kötésben
23867.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Szabályzat az egyetemi gyógyszerészképzésről. Bp., 1940, Királyi Magyar egyetemi nyomda. Kiadói tűzött papírkötésben
23868.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Veress István: Bichonok. Máltai, bolognai, havannai. Bichon frisé ... és a többiek. Bp., 2002, Saxum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23869.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft