Licitálható
23858.
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 Ft
Hajós, Andor: Komplexe Hydride und ihre Anwendung in der organischen Chemie. A szerző, Dr. Hajós Andor által tanára, Dr. Ujhelyi Sándor részére DEDIKÁLT példány! Organisch-präparative Methoden. Band 4. Berlin, 1966, VEB Deutscher Verlag der Wissenscahften, XII+2+573 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |