Licitálható
23857.
Könyvek: Természettudomány, medicina
5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 Ft
Arthur Hill Hassall's Mikroskopische Anatomie des menschlichen Körpers im gesunden und kanken Zustande. 1-2. Teil. Leipzig, 1852, Verlag von Ernst Schäfer. Kiadói egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |