Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 143

23978.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
23979.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
23980.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
23981.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
23982.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1916 Meteorologische Zeitschrift. Herausgegeben im Auftrage der k. k. Österreichischen Gesellschaft für Meteorologie und der Deutschen Meteorologischen Gesellschaft. Redigiert von Dr. J. von Hann und Dr. R. Süring. XXXIII. Jahrgang. Braunschweig, 1916, Friedr. Vieweg &amp; Sohn, XIII+(3)+560 p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, a hátsó kötéstáblán sarokhiánnyal, belül nagyrészt jó állapotban, régi intézményi bélyegzőkkel.
23983.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
23984.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Budapest székes főváros vegyészeti és tápszervizsgáló intézetének évkönyve. 1895. Szerk.: Balló Mátyás. Bp., 1896, Pesti Könyvnyomda Rt., 274 p.+ 5 (fekete-fehér fotók) t. Félvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, néhány foltos lappal, intézményi bélyegzőkkel.
23985.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban &amp; Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.
23986.

Zieler, Karl: Lehrbuch und Atlas der Haut- und Geschlechtskrankheiten für praktische Ärzte und Studierende. Berlin-Wien, 1924, Urban & Schwarzenberg, XIV+[2]+556 p.+ 169 (színes) t. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, részben összeragadt táblákkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
23987.

Licitálható
Kikiáltási ár:
400 Ft
1,08
1,25
Minimális ajánlat:
400 Ft
400 500 600
23988.

Licitálható
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31
Minimális ajánlat:
100 Ft
100 200 300

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft