https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 143

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Friedrich Hastreiter: Der Korpf. Statt-, Blähhals und Basedowsche Krankheit sowie deren Bekämpfung. Neugermering, 1932, 32 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
23966.

Friedrich Hastreiter: Der Korpf. Statt-, Blähhals und Basedowsche Krankheit sowie deren Bekämpfung. Neugermering, 1932, 32 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
23967.

Gyürki László: A körmendi szemorvos. Batthyány Boldog László. A szerző, Gyürki László (1932-2025) plébános, tanár, a teológia doktora által dedikált példány. Körmend, 2004, Szegények Orvosa Körmendért Alapítvány, 94 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Czelnai Rudolf - Szepesi Dezsőné: Meteorológia. Műszaki értelemező szótár 56. Bp., 1986, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés.
1
23968.

Czelnai Rudolf - Szepesi Dezsőné: Meteorológia. Műszaki értelemező szótár 56. Bp., 1986, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
3 db ornitológiai témájú kiadvány: Kelemen Attila: Madaras könyv; dr. Keve András: Magyaroszág Madarainak névjegyzéke; Renate és Siegfried Schön: Nesztelen szárnyakon,
1
23969.

3 db ornitológiai témájú kiadvány: Kelemen Attila: Madaras könyv; dr. Keve András: Magyaroszág Madarainak névjegyzéke; Renate és Siegfried Schön: Nesztelen szárnyakon,

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,63
EUR
,
1,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
600 Ft
600 700 800
Astronomisch-geodätische Arbeiten. Heft 7. Relative Schwere-Messungen in Bayern in den Jahren 1902-1907. 2. Reihe 1902 und 3. Reihe 1907. Veröffentlichung der Königl. Bayerischen Kommission für die Internationale Erdmessung. München, 1912, K. Bayer. Kommission für die Internationale Erdmessung, VII+(1)+59 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel.
1
23970.

Astronomisch-geodätische Arbeiten. Heft 7. Relative Schwere-Messungen in Bayern in den Jahren 1902-1907. 2. Reihe 1902 und 3. Reihe 1907. Veröffentlichung der Königl. Bayerischen Kommission für die Internationale Erdmessung. München, 1912, K. Bayer. Kommission für die Internationale Erdmessung, VII+(1)+59 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.
1
23971.

Roscoe, [Henry Enfield] - Schorlemmer, [Carl]: Ausführliches Lehrbuch der Chemie. Zweiter Band. Die Metalle und Spectralanalyse. Braunschweig, 1879, Friedrich Vieweg und Sohn, XIII+(1)+866+(2) p.+ IV t. (ebből két kihajtható). Német nyelven. Korabeli egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, kijáró elülső szennylappal, helyenként foltos lapokkal.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
1
23972.

Törő Imre: Szövettan. Debrecen, 1948, Tudományegyetemi Nyomda, VIII+350 p.+ 30 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, kissé foltos gerinccel, helyenként a fűzéstől elváló lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, ex libris-szel.
1
23973.

Ratkóczy Nándor: A lymphogranulomatosis kór- és gyógytana. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CLV. köt. Bp., 1938, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 131+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, ex libris-szel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.
1
23974.

Hajós Károly: A belsősecretiós betegségek. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXLIV. köt. Bp., 1935, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 402 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, vetemedett elülső kötéstáblával, helyenként foltos lapokkal, a címlapon Borbényi Olivér (1936-2009) orvos, fül-orr-gégész névbejegyzésével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
1
23975.

Smith, Edward: A tápszerek. Ford.: Hőgyes Endre. Átvizsgálta: Fodor József. Bp., 1977, K. M. Természettudománmyi Társulat, XIV+2+443 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben
1
23976.

Verebély Tibor: Sebészklinikai előadások. IV. köt. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat CXXXVII., köt. Bp., 1934, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, 445p. Rengeteg szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700
1894 Jelentés az 1894. szeptember hó 1-tő 9-ig Budapesten tartott VIII-ik nemzetközi közegészségi és demografiai congresszusról és annak tudományos munkálatairól. V. köt. Szerk.: Dr. Geróczy Zsigmond titkár. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.
1
23977.

1894 Jelentés az 1894. szeptember hó 1-tő 9-ig Budapesten tartott VIII-ik nemzetközi közegészségi és demografiai congresszusról és annak tudományos munkálatairól. V. köt. Szerk.: Dr. Geróczy Zsigmond titkár. Bp., 1894, Pesti Könyvnyomda Rt., 2+543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, régi bélyegzésekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
EUR
,
1,56
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
500 Ft
500 600 700

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz