Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 143

23942.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400
Max Mezger - Franz Boerner: Das Nieverlorene Paradies. Berlin-Darmstadt,1956., Deutsche Buch-Gemeinschaft. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félbőr-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
23943.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
23944.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
23945.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Pogány Béla: A fény. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921., Pantheon, 1 t + 366+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, hiányzó gerinccel, de belül jó állapotban.
23946.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Urbán János: Fölszakadnak a felhők. DEDIKÁLT! Szubotica, 1958, Minerva. Kiadói foltos egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
23947.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Burwinkel, [Oscar]: La kormalsanoj iliaj kauzoj kaj kontraubatalo. Priskribo populara de - - . Berlin, 1909, Esperanto Verlag Möller &amp; Borel, 39+(1) p. Eszperantó nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.
23948.

Burwinkel, [Oscar]: La kormalsanoj iliaj kauzoj kaj kontraubatalo. Priskribo populara de - - . Berlin, 1909, Esperanto Verlag Möller & Borel, 39+(1) p. Eszperantó nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dr. Hárdi István: Elmekórtan Kézirat. Gyógypedagógiai Tanárképző Főiskola. Bp. 1967. Tankönyvkiadó Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
23949.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
A diabeteses láb korszerű ellátása. Szerk.: Daróczy Judit. Bp., 2004, Dictum. Kiadói papírkötés.
23950.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Talman, Charles Fitzhugh: A levegő birodalma. Ford.: Ballenegger Róbertné. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VI+2+311 p.+18 t. Fekete-fehér képtáblákkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben.
23951.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Danielné Lengyel Laura: Magyar testőrök Bécsben. Kolozsváry Sándor rajzaival. Bp.,[1937.], Dante, (Arany János-ny.), 150+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
23952.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Paul de Kruif: Bacilusvadászok. Ford.: Detre László. Entz Béla bevezetésével. Magyar vonatkozásokkal kiegészítette: Győry Tibor és Bálint Nagy István. Bp., én. Könyvbarátok Szövetsége. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képekkel illusztrált. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen címkével.
23953.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft