Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 143

23954.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE, 43p. Papírborító elvált.
23955.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dr. Böhm Boleslaw: Adatok a lengyel-magyar Kárpátok kőolajgeológiájához. Térképpel és szelvényekkel. Bp., 1914, M. Kir. Földtani Intézet. 34 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Kiadói sérült papírkötés, volt könyvtári példány.
23956.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Dan, J,, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky, Z, Raz: The soils and soil associations map of Israel. Jerusalem, 1962. Hebrew University. 25 p + 2 t.
23957.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
2 db könyv: Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk! (500 fizikai kísérlet.) Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. + Kubinszky Ernő - Szél György: A kutya. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos.
23958.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Insel-Bücherei 2 kötete: Willi Harwerth: Das kleine Pilzbuch. + Jakob Hübner: Das kleine Buch der Nachtfalter. Leipzig, 1956/é.n., Insel-Verlag. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kötet sérült gerinccel.
23959.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
23960.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Michael Greger - Gene Stone: How no to die. London, 2018, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
23961.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Zeddies, Adolf: Die Auosuggestion im Sienste der Selbsterziehung. Bad Homburg, 1939, Siemens-Verlag. Félvászon kötés, jó állapotban.
23962.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Palla-Örkény-Pap-Székely-Vörösházy: Nymphia medicis. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
23963.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1909. 56p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
23964.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1908. 230p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban.
23965.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft