Könyvek: Természettudomány, medicina Tételek száma: 143
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3410749
23954
524
Books: Natural sciences, Medicine
Buzágh Aladár: A kolloidok természettudományi jelentősége. Bp., 1931, Kir. M. Természettudományi Társulat, VIII+212 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, az első 2 lap felső részén kis hiánnyal, sérüléssel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3441787
23955
524
Kiss Ferenc: A Nemzet nagy gondja: A nemi kérdés. Bp., 1943. KIE, 43p. Papírborító elvált. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3460872
23956
524
Dr. Böhm Boleslaw: Adatok a lengyel-magyar Kárpátok kőolajgeológiájához. Térképpel és szelvényekkel. Bp., 1914, M. Kir. Földtani Intézet. 34 p. + 1 kihajtható térképmelléklet. Kiadói sérült papírkötés, volt könyvtári példány. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3461698
23957
524
Dan, J,, D.H. Yaalon, H. Koyumdjisky, Z, Raz: The soils and soil associations map of Israel. Jerusalem, 1962. Hebrew University. 25 p + 2 t. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3494727
23958
524
2 db könyv: Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk! (500 fizikai kísérlet.) Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. + Kubinszky Ernő - Szél György: A kutya. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3496453
23959
524
Insel-Bücherei 2 kötete: Willi Harwerth: Das kleine Pilzbuch. + Jakob Hübner: Das kleine Buch der Nachtfalter. Leipzig, 1956/é.n., Insel-Verlag. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, az egyik kötet sérült gerinccel. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
2815887
23960
524
15 db vegyes könyv, főleg matematika, geometria, közte térképészet, geodézia, stb. Vegyes állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3482104
23961
524
Michael Greger - Gene Stone: How no to die. London, 2018, Pan Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
3492548
23962
524
Zeddies, Adolf: Die Auosuggestion im Sienste der Selbsterziehung. Bad Homburg, 1939, Siemens-Verlag. Félvászon kötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3492561
23963
524
Palla-Örkény-Pap-Székely-Vörösházy: Nymphia medicis. Bp., 1962, Kossuth. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3492631
23964
524
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1909. 56p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
3492696
23965
524
Dr. Konkoly-Thege Miklós: A nagytagyosi Meteorologiai Obszervatorium évi jelentése II. füzet. Bp., 1908. 230p. Kiadói papírkötés, ragasztott gerinc, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft