Licitálható
23958.
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 000 Ft
2,71 EUR, 3,13 USD
1 000 Ft
2 db könyv: Öveges József: Kísérletezzünk és gondolkozzunk! (500 fizikai kísérlet.) Bp., 1960, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, fakó gerinccel. + Kubinszky Ernő - Szél György: A kutya. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |