Bodon Károly: A szív és a vérkeringés betegségei és azok gyógyítása. Orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp., 1934. Félvászon kötés, foltos lapok, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1938 Földtani Közlöny 1938. évi teljes évfolyam egybekötve. Szerk.: Dr. Papp Ferenc - Dr. Kulhay Gyula. Budapest, 1938, Magyarhoni Földtani Társulat. Egészoldalas és kihajtható kőnyomatú táblákkal. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány.
Hankó Béla: A megújhodás. Elvesztett testrészek visszaszerzése. Idegen testrészek átültetése. Bp., [1927], Athenaeum, 186+[2] p.+ 1 t. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül jó állapotban, ex libris-szel.
Küst, Diedrich - Schaetz, Franz: Fortpflanzungsstörungen der Haustiere. Stuttgart, 1949, Ferdinand Enke, XI+[1]+207+[1] p. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, a szövegben aláhúzásokkal.
Bolz, Walther: Lehrbuch der allgemeinen Chirurgie für Tierärzte und Studierende. Stuttgart, 1951, Ferdinand Enke, XVI+498+[2] p. Szövegközti fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, helyenként összeragadó lapokkal.
Hummel, [Christian August]: Handbuch der Erdkunde. Ein Hausbuch des geographischen Wissens. 1. Band. Leipzig, 1876, J. M. Gebhardt, X+624 p. Német nyelven. Félbőr-kötésben, kissé viseltes, sérült borítóval és gerinccel.