Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

Szekeres Sándor: Börzsönyliget története. Kismaros, 2015, Börzsönyligetiek Érdekképviseleti Egyesülete. Kiadói papírkötés
22048.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Boros Péter: Szilvásvárad régi képeslapokon. Budapest, 2015, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés
22049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Gubányi Károly (1867-1935): Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1915], Lampel R., (Wodianer F. és Fiai) Rt., 1 t.+ 4+253+3 p.+15 (fekete-fehér fotók) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kis kopással.
22050.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Csontos Pál: A tótkomlósi tűzoltóság története. [Tótkomlós, 2011], Tótkomlósi Önkéntes Tűzoltóság. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
22051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Schmall Lajos: Adalékok székes Budapest főváros történetéhez. I-II. köt. (egybekötve). Bp., 1898-1899, Székes Főváros kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.), (8)+335 p. + 1 térk. (színes, kihajtható); (8)+379+(1) p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
22052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Dr. Vajda Gyula szerk.: Szolnok város és Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye címtára. Szolnok, 1932-1934, Faragó Sándor Könyvnyomdai Műintézete, átkötött kartonált papírkötés, borítón folttal, sérüléssel, lapokon folttal, első lapon beírással.
22053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Szabó Zsigmond: Livingstone Dávid, Afrika hőse. Angolból átdolgozta: - - . Bp., é.n. [1923 előtt], Londoni Traktátus Társulat (Hornyánszky-ny.), 39+[1] p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, nagyrészt jó állapotban, néhány kisebb lapszéli folttal. Ritka!
22054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
vitéz Tiszaugi-Szabó Tamás: 80 éves az ,,öreg" híd. Tiszaugi életképek. A szerző által dedikált példány! [Kecskemét], 2009, szerzői kiadás, 280 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
22055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
22056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
22057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Komjáthy Kálmán: Én így láttam... szülővárosomnak, Körmendnek fél évszázadát (1939-1989.) DEDIKÁLT! Körmend, 1989., Körmend és Vidéke ÁFÉSZ, 284 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
22058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Barna János (szerk.): Szerencs és vidéke. Magyar városok monográfiája IX. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala, 153 p.+ 4 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
22059.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események