Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

Iancu Laura - Benedek Katalin: Magyarfalusi emlékek. Bp., 2005, MTA Néprajzi Kutatóintézet, 219 p. Kiadói kartonált papírkötés.
22060.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Darnay László: A sümegi múzeumalapító. Darnay Kálmán (1864-1945) élete. A szerző által dedikált példány! Sümeg, 2009, Sümegi Fórum Alapítvány - Sümeg Város Önkormányzata, 193+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés.
22061.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
Ligeti Lajos (szerk.): Mongolian studies - Bibliotheca orientalis Hungarica 14. Bp., 1970, Akadémiai. 590 p. Angol, német, mongol, francia és más nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel. / in full line binding, in english, german, mongolian, french and other languagues.
22062.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
22063.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Trogmayer Ottó: Das Bronzezeitliche Gräberfeld bei Tápé. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
22064.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka!
22065.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
A Kunhegyesi Önkéntes tűzoltó Egyesület 1885-2000. Kunhegyes, 2014. Kunhegyes Kulturájáért. 68p. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos illusztrációval. Dedikált!
22066.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Vörös Ildikó: Klotildliget. Bp., 2016. Rabb-Infomedia. 163p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötésben.
22067.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
22068.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. 111p + 6t Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban.
22069.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Szabó Emese szerk: Vásárhelykutastól Székkutasig. Székkutas, 2015. 313p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
22070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
Faa Judit Szabóné Vörös Györgyi: Séta a történelmi Veszprémben   Veszprém, 2017. 92p. Kiadói kartonált papírkötés.
22071.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események