Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3509865
22060
522
4800
Books: Travelling, Local History
Iancu Laura - Benedek Katalin: Magyarfalusi emlékek. Bp., 2005, MTA Néprajzi Kutatóintézet, 219 p. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3510158
22061
522
4800
Darnay László: A sümegi múzeumalapító. Darnay Kálmán (1864-1945) élete. A szerző által dedikált példány! Sümeg, 2009, Sümegi Fórum Alapítvány - Sümeg Város Önkormányzata, 193+[3] p. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 800 Ft
4 800 5 500 6 500
3381253
22062
522
4200
Ligeti Lajos (szerk.): Mongolian studies - Bibliotheca orientalis Hungarica 14. Bp., 1970, Akadémiai. 590 p. Angol, német, mongol, francia és más nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, ceruzás jelölésekkel és jegyzetekkel. / in full line binding, in english, german, mongolian, french and other languagues. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 200 Ft
4 200 5 000 5 500
3207951
22063
522
75 éves a Miskolc vasgyár kórház. Miskolc, 1976. 296 pld, Kiadói papírborítóval, egy lap kijár. Csak 300 pld! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3396529
22064
522
Trogmayer Ottó: Das Bronzezeitliche Gräberfeld bei Tápé. Bp., 1975, Akadémiai. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3399874
22065
522
Székesfehérvári kalauz. Összeáll.: Marschall Rafael. Székesfehérvár, 1930., Székesfehérvár Szab. Kir. Város, (Debreczenyi István-ny.), 92 p. +32 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. + 1 (Székesfehérvár szabad királyi város belsőségének térképe, 1:10.000, Bp., M. Kir. Állami Térképszet, 52,5x49,5 cm) t. Philipp István rajzaival. Tóth Károly fényképész felvételeivel. Kiadói papírkötésben, kopott,szakadt borítóval, sérült gerinccel. Ritka! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3418322
22066
522
A Kunhegyesi Önkéntes tűzoltó Egyesület 1885-2000. Kunhegyes, 2014. Kunhegyes Kulturájáért. 68p. Kiadói kartonált papírkötésben. Számos illusztrációval. Dedikált! még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3418334
22067
522
Vörös Ildikó: Klotildliget. Bp., 2016. Rabb-Infomedia. 163p. Számos illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3439364
22068
522
Foscari, Giulia: Elements of Venice. 2014, Lars Müller. Kiadói papírkötés, jó állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3446072
22069
522
Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. 111p + 6t Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3447894
22070
522
Szabó Emese szerk: Vásárhelykutastól Székkutasig. Székkutas, 2015. 313p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
3447903
22071
522
Faa Judit Szabóné Vörös Györgyi: Séta a történelmi Veszprémben Veszprém, 2017. 92p. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
4 000 Ft
4 000 4 800 5 500
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események