Czoma László (szerk.): Tanulmányok Rákospalota-Pestújhely történetéből. Bp., 1974, XV. kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága, 628 p.+ 56 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2500 példányban.
Xantus Zoltán (szerk.): Ferencvárosi szél. Versek, novellák, tanulmányok, dokumentumok, riportok. Bp., 1970, Budapest Főváros IX. ker. Tanácsa, 344 p.+ 8 t. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
Józsefvárosi lexikon. Főszerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. ker. Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. ker. Tanács, LXIV+347+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 8000 példányban.
Táncsics Mihály: Fővárosunk. (88 hasonmás oldal). A bevezetőt írta és a jegyzeteket készítette: H. Kohut Mária. Budapest Főváros Levéltára forráskiadványai VIII. Bp., 1976, Budapest Főváros Levéltára, 140+(6) p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a védőborító részben a borítóhoz ragadt. Megjelent 1500 példányban.
Dr. László Somogyi: Die Burgenländischen Magyaren - Geschichte, Geographie, Siedlung, Ethnikum, Sozialstruktur. Szekszárd, cca 2000, kartonált papírkötés, borítón kis sérüléssel.
Würzburger, Eugen - Grävell, Walter: Otto Hübners Geographisch-statistische Tabellen aller Länder der Erde. 67. Jahrgang. Neu bearbeitet und abgeschlossen im Dezember 1923 von - - . Wien, 1924, L. W. Seidel & Sohn, XI+153 p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
3 db idegen nyelvű útikönyv: Plan de Paris par Arrondissement.; Woerl, Leo: Illustrierter Führer durch Rom und Umgebung.; Pehr, Franz: Kärnten. Ein Handbüchlein für Heimische und Fremde. Francia ill. német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés / papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel.