https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., [1927], Stephaneum, 472 p.+ 1 (kihajtható térkép) t.+ 27 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, ajándékozási bejegyzéssel.
1
22312.

Bőle Kornél: Spanyol földön. Útirajz. Bp., [1927], Stephaneum, 472 p.+ 1 (kihajtható térkép) t.+ 27 t. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a fűzéstől részben elváló elülső szennylappal és címlappal, ajándékozási bejegyzéssel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.
1
22313.

Gaál Endre: A szegedi munkásság forradalmi harcai 1918-1919-ben. Szeged, 1959, Hazafias Népfront Szeged Városi Bizottsága, 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes borítóval, a Szegedi Kenderfonógyár intézményi bélyegzőjével.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 000 Ft
1 000 1 200 1 400
A nyírbátori minorita-templom. (Budapest, 1925). (Nyírbátori római katholikus egyházközség - Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) [2] p. + 7 t. Egyetlen kiadás. Képes albumunk az 1332-ben alapított, 1480 körül Báthori István erdélyi vajda segítségével újraépített minorita templom történetét foglalja össze, illetve képanyagából válogat. Fűzve, sérült kiadói borítóban.
1
22314.

A nyírbátori minorita-templom.
(Budapest, 1925). (Nyírbátori római katholikus egyházközség - Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt.) [2] p. + 7 t. Egyetlen kiadás.
Képes albumunk az 1332-ben alapított, 1480 körül Báthori István erdélyi vajda segítségével újraépített minorita templom történetét foglalja össze, illetve képanyagából válogat.
Fűzve, sérült kiadói borítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Balogh György:  Eger története. Képekkel illusztrálva. Eger, 1954. Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Hevesmegyei Nyomda Vállalat). 64 p. Egyetlen kiadás. A pedagógusok, népművelők figyelmébe ajánlott, szövegközti és egész oldalas felvételekkel gazdagon illusztrált helytörténeti kötet a város középkori és újkori történetére koncentrál, kitekintéssel az 1945 utáni időkre. Két levélen apró sérülés, egy levélen kisebb hiány. Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.
1
22315.

Balogh György: Eger története. Képekkel illusztrálva.
Eger, 1954. Eger Városi Tanács Végrehajtó Bizottsága (Hevesmegyei Nyomda Vállalat). 64 p. Egyetlen kiadás.
A pedagógusok, népművelők figyelmébe ajánlott, szövegközti és egész oldalas felvételekkel gazdagon illusztrált helytörténeti kötet a város középkori és újkori történetére koncentrál, kitekintéssel az 1945 utáni időkre.
Két levélen apró sérülés, egy levélen kisebb hiány.
Fűzve, enyhén sérült kiadói borítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
Barbarits Lajos et al.: Nagykanizsa. Magyar Városok Monográfiája IV. (Bp., 1989, Franklin-ny.), 4 sztl. lev.+ 394+(2) p. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
22316.

Barbarits Lajos et al.: Nagykanizsa. Magyar Városok Monográfiája IV. (Bp., 1989, Franklin-ny.), 4 sztl. lev.+ 394+(2) p. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Berecz Árpád: Csongrád megye felszabadítása. Csongrádmegyei füzetek 9. sz. Szeged, 1955, Csongrád Megye Tanácsa V.B. Népművelési Osztálya, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1
22317.

Berecz Árpád: Csongrád megye felszabadítása. Csongrádmegyei füzetek 9. sz. Szeged, 1955, Csongrád Megye Tanácsa V.B. Népművelési Osztálya, 28 p. Egyetlen kiadás. Kiadói tűzött papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., [1944], Palladis, 132 p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a gerincnél ragasztott borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
22318.

Gárdonyi Albert: A hétszázéves Budapest. Bp., [1944], Palladis, 132 p.+ 7 (fekete-fehér képek) t. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a gerincnél ragasztott borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Gyűjtötte: - - . Bp., [1930], Pfeifer Ferdinánd, 130 p. (eredetileg 144 p.) Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, egy-két lap kissé sérült, az utolsó 7 lap hiányzik.
1
22319.

Szügyi Elemér: Emlék Budavárából. Gyűjtötte: - - . Bp., [1930], Pfeifer Ferdinánd, 130 p. (eredetileg 144 p.) Egyetlen kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Átkötött egészvászon-kötésben, egy-két lap kissé sérült, az utolsó 7 lap hiányzik.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
Schoen Arnold: Óbuda múltjából. Bp.,1935.,(Held János-ny.), 64 p. Átkötött papír-kötés,
1
22320.

Schoen Arnold: Óbuda múltjából. Bp.,1935.,(Held János-ny.), 64 p. Átkötött papír-kötés,

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
700 Ft
1,90
EUR
,
2,19
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
700 Ft
700 800 900
Ursula Czeczot: Die Albrechtsburg Meissen. Meissen, 1964, Rat der Stadt Meissen. Egészoldalas fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22321.

Ursula Czeczot: Die Albrechtsburg Meissen. Meissen, 1964, Rat der Stadt Meissen. Egészoldalas fekete-fehér képekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
EUR
,
2,81
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
900 Ft
900 1 000 1 200
A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.
1
22322.

A falak üzenete. Emlékkönyv a Miskolci Lévay József Reformtáus Gimnázium épületének 100 éves évfordulójára. Szerk.: Pápay Sándor. Miskolc, 1999., Lévay József Református Gimnázium. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000
A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.
1
22323.

A Miskolci Református Leánygimnázium értesítője az 1937-1938. iskolai évről. Szerk. Péter Pál. Miskolc, 1938, Ludvig István. Benne képeslappal. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé foltos borítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
800 Ft
800 900 1 000

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz