Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

Schréter Zoltán: A Borsod-Hevesi szén és lignitterületek bányaföldtani leírása. / Vadász Elemér: A borsodi színmedence bányaföldtani viszonyai. Bp., 1929, M. Kir. Földtani Intézet, 464 p.+ IX + I-IV, VI-VII t. +III t. +VIII t.+ II t. Mellékletben: V (vászonra kasírozva) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy tábla mellékletben (vászonra kasírozva) pótolt, egy tábla hiányzik (I t.), részben foltos lapokkal, egy javított térképpel, az első (IX) tábla sérült, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
22036.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Harsányiné Schatz Margit: ... De Kálló szebb. Olvasókönyv Nagykálló történetéről, földrajzáról, irodalmi, zenei hagyományairól, legendáiról. Nagykálló, 1993, Polgármesteri Hivatal, 103+[1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
22037.

Licitálható
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Minimális ajánlat:
6 000 Ft
6 000 7 000 8 000
Belényesy Márta: Kultúra és tánc a bukovinai székelyeknél. A Magyar Néprajzi Társaság Könyvtára. Bp., 1958, Akadémiai. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés,
22038.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75
Minimális ajánlat:
4 400 Ft
4 400 5 000 6 000
Házi Jenő: Sopron szabad királyi város története. II. rész. 1-6. kötetek. Sopron, 1930-1943, Székely és Társa-ny. Kiadói papírkötés, változó, részben sérült, széteső állapotban.
22039.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Brehm, Alfred E. Az Északi-sarktól az Egyenlítőig. Népszerű előadások. Írta ~. Fordította Geőcze Sarolta és Paszlavszky József Bp., 1892. K. M. Természettudományi Társulat. VIII+(4)+476+(4) p.+17 t. {Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLVIII. kötete} Kiadói, festett egészvászon kötésben, sérüléssel a gerincen, kötéstábla félig elvált
22040.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Hausel Sándor: Zalkod története. Zalkod, 2019. 207 p + 1 térkép melléklet. Számos szövegközti képpel. Kiadói papírkötésben, ritka.
22041.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Botka János: Kunhegyes város címere. Heraldikai monográfia. Kunhegyes, 1998. 125p. Kiadói kartonált papírkrötésben
22042.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Kazinczy Ferencz utazásai. Uj lenyomás. Pest, 1873. Ráth Mór. 261+(3) p. Korabeli, papírkötésben
22043.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Boros Péter: Szilvásvárad régi képeslapokon. Budapest, 2015, Magánkiadás. Kiadói kartonált papírkötés
22044.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
22045.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Jászapáti képekben - Az 1850-es évektől az 1950-es évekig. Jászberény, 2004, Jászapátiak baráti Egyesülete. Kiadói papírkötés
22046.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000
Július Cmorej - Gaál Imre: Tornal'a na starých pohl'adniciach - Tornalja régi képes levelezőlapokon (magyar-szlovák). Poprad, 2006,Region poprad s. r. o. Kiadói kartonált papírkötés
22047.

Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Minimális ajánlat:
5 000 Ft
5 000 6 000 7 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események