Licitálható
22036.
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
16,26 EUR, 18,75 USD
6 000 Ft
Schréter Zoltán: A Borsod-Hevesi szén és lignitterületek bányaföldtani leírása. / Vadász Elemér: A borsodi színmedence bányaföldtani viszonyai. Bp., 1929, M. Kir. Földtani Intézet, 464 p.+ IX + I-IV, VI-VII t. +III t. +VIII t.+ II t. Mellékletben: V (vászonra kasírozva) t. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, egy tábla mellékletben (vászonra kasírozva) pótolt, egy tábla hiányzik (I t.), részben foltos lapokkal, egy javított térképpel, az első (IX) tábla sérült, ceruzás aláhúzásokkal és bejegyzésekkel.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |