Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

Pócsmegyer táj- és néptörténete. Csengő-Tschörner András (1944- ), Pócsmegyer díszpolgára által dedikált példány. Pócsmegyer, 2010, Pócsmegyer Község Önkormányzata, 171+[1] p.+ 40 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
22132.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
Minimális ajánlat:
2 800 Ft
2 800 3 200 3 800
22133.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
22134.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Bunyitay Vincze: A váradi püspökség története. I. köt. Nagyvárad, 1999, Imprimeria de Vest-ny. Az 1883-as kiadás hasonmás kiadása 473p.. Kiadói műbőr-kötés.
22135.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Kós Károly: Erdély. Kulturtörténeti vázlat. Bp.,[1929.],Genius,(Révai-ny.), 88 p.+60 (Erdély témájú linómetszetek 38 levélen) t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval,
22136.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Jerusalem Old Jewish Postcards. Szerk.: Toronyi, Zsuzsa. Erdei Grünwald Mihály jegyzeteivel. Bp., 1999., Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.;
22137.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Barabás Rudolfné: Kisújszállás népoktatásának története a XVIII. századtól a XX. század közepéig. Szolnok, 1999. Kiadói papírkötésben, szerzői dedikációval
22138.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Isoz Kálmán: Buda és Pest zenei művelődése (1686-1873) - I. kötet (A 18-ik század) Bp., 1926. Magyar Népszínházi Bizottmány 227p. Kiadói papírborítóval, foltos
22139.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
Lajtha Edgár: Japán tegnap, ma és holnap. Bp., 1936, Dante, 292 p.+16 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötésben, foltos borító
22140.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
Víg Márta: Kunhegyesiek az első- és a második világháborúban (1914-1945). Kunhegyesi helytörténeti füzetek 14. Kunhegyes, 2016, Kunhegyesiek Baráti Köre, 456 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés.
22141.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
Minimális ajánlat:
2 600 Ft
2 600 3 000 3 600
22142.

Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Paris et sa proche banlieue. Paris, 1963, Libraire Hachette. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, térképekkel.
22143.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Minimális ajánlat:
1 800 Ft
1 800 2 000 2 400

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események