Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3275175
22180
522
Books: Travelling, Local History
5 db Esztergom és Komárom-Esztergom megye helytörténeti kiadvány: Esztergom évlapjai (Annales Strigonienses) 1979.; Komárom megye bemutatkozik.; Könyvek és oklevelek Esztergomról (kiállítási katalógus); Huba László: Esztergom.; Esztergom (orosz nyelvű idegenforgalmi prospektus). Vegyes állapotban. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3414611
22181
522
Varsányi Péter István: Fejezetek a Soproni Evangélikus és Állami Tanítóképző Történetből. - (1921-1957) Sopron, 2008. 218p. Kiadói papírborítóval. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3417618
22182
522
Jeszenszky Sándor: Szép Budapest. Bp. 1928. Athenaeum. 223 l. A borító Balogh Rudolf munkája. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban, gerincen kis sérüléssel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3418360
22183
522
Albertirsai Képeslapok. Albertirsa, 1996. Szerk.: Kisfaludi Péter, Major Judit, írta Szántó József. Lapok kijárnak. 93. old. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3421996
22184
522
Jakucs László: A Békebarlang felfedezése. Bp., 1953, Művelt Nép, kopott félvászon kötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3446069
22185
522
Rexa Dezső: Százesztendős Pest-Budai képeskönyvetske. [Bp., 1940], Officina. Kiadói félvászon papírkötésben, gerincen enyhe sérüléssel még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3450806
22186
522
Gaál István: Szép magyar tájak. Budapest, 1944, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 415p Kiadói félvászon kötés, még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465690
22187
522
2 db könyv: Ungváry Jenő (szerk.): Üdvözlet Kőbányáról! (Régi kőbányai képeslapok) Bp., 1999. Delta Kft. Kiadói kartonált papírkötés + Dr. Losonci Miklós: Kőbányai utcák, utak, terek, parkok története. Bp., 1985. Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465694
22188
522
Gönczi Ambrus - Winkelmayer Zoltán (szerk.): 220 év, 220 kép - Pillanatfelvételek Ferencváros múltjából Bp., 2012. Budapest Főváros IX. KerületmFerencváros Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465710
22189
522
2 db könyv: Dr. Bach Frigyes: Az eltűnt gyógyvíz nyomában... Bp., 1993(?). Hygieia alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés + Kiss Veronika, Nagy Zoltán (szerk.): Magyar fürdőalmanach Bp., 2004. Magyar fürdőszövetség. Kiadói kartonált papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465737
22190
522
4 db könyv: Kiállítási katalógus: Kiscelli múzeum - Fővárosi képtár Bp., Kiscelli Múzeum. Kiadói papírkötés + Vendel-Mohay Lajosné: "Áll a régi ház még..." Szekszárd, 1983. Szekszárdi nyomda. Kiadói papírkötés + Dr. György Lajosné: Egyszer volt Dél-Buda Bp., 2000. Folpress Nyomdaipari Kft. Kiadói papírkötés + Dercsényi Balázs (szerk.): Budapest (német nyelvű) Bp., 1993 Mehávia kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3465954
22191
522
Kispest, a főváros XIX. kerülete. Bp., 1985, Fővárosi Nyomdaipari Vállalat, 23+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események