https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Víg Márta: A kunhegyesi olvasókörökről, egyletekről, egyesületekről... (1867-1951) és a Kunhegyesiek Baráti Köréről. Kunhegyesi helytörténeti füzetek 9. Kunhegyes, 2010, Kunhegyesiek Baráti Köre, 339+[1] p. Kiadói papírkötés.
1
22168.

Víg Márta: A kunhegyesi olvasókörökről, egyletekről, egyesületekről... (1867-1951) és a Kunhegyesiek Baráti Köréről. Kunhegyesi helytörténeti füzetek 9. Kunhegyes, 2010, Kunhegyesiek Baráti Köre, 339+[1] p. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Czéh László: Püspökszilágy. Rövid helytörténeti leírás. Püspökszilágy, 1996, Püspökszilágyi Önkormányzat Képviselő Testülete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.
1
22169.

Czéh László: Püspökszilágy. Rövid helytörténeti leírás. Püspökszilágy, 1996, Püspökszilágyi Önkormányzat Képviselő Testülete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 400 példányban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 400 Ft
2 400 2 800 3 200
Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban
1
22170.

Magyarországi utazások / Journeys Around Hungary Bp., 2012. Éghajlat. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval. csomagolt, új állapotban

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung) Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +  Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben
1
22171.

I. Über den Gebirgsbau Mittelbündens and II: Über die Ausbreitung der Diluvialgletscher in der Schweiz. (= Beiträge zur geologischen Karte der Schweiz, herausgegeben von der Geologischen Commission der Schweiz. Naturforsch. Gesellschaft. Neue Folge 41 , des ganzen Werkes 71. Lieferung)
Zyndel, F. und R. Frei, Bern, 1912. A. Francke. 59p + 5 kih t. Korabeli félvászon kötésben +

Geologische Bibliographie der Schweiz, 1900-1910, von dr. Emil Gogarten und dr. Walt. Hauswirth Bern, 1913. 412p. Kiadói félvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Über den Kali-Syenit des Piz Giuf und Umgebung (östliches Aarmassiv) und seine Ganggefolgschaft-dissertation. Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1904. A. Francke. 181p. 5 T. fotók, térképek. Korabeli félvászon kötésben
1
22172.

Über den Kali-Syenit des Piz Giuf und Umgebung (östliches Aarmassiv) und seine Ganggefolgschaft-dissertation. Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1904. A. Francke. 181p. 5 T. fotók, térképek. Korabeli félvászon kötésben

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Monographie der Churfirsten-Mattstock-Gruppe (dazu geologische Karte der Gebirge am Walensee 1:[25,000] Spezial-Karte nr. 44, erschienen 1907 / Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1910. A. Francke. 272p. Korabeli félvászon kötésben számos szövegközti képekkel.
1
22173.

Monographie der Churfirsten-Mattstock-Gruppe (dazu geologische Karte der Gebirge am Walensee 1:[25,000] Spezial-Karte nr. 44, erschienen 1907 / Beitrage zur Geologische Bibliographie der Schweiz, . Bern, 1910. A. Francke. 272p. Korabeli félvászon kötésben számos szövegközti képekkel.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 200 Ft
1 200 1 400 1 600
Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.
1
22174.

Banner János: Kökénydombi neolithkori telep (I-XL. tábla). Szeged, 1931, Szeged Városi Nyomda. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, kopottas állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
cca 1930 Budapest fürdőváros. Bp., Budapesti Központi Gyógy és Üdülőhelyi Bizottság, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne "Tájékoztató árak a szállodákról, vendéglőkről és gyógyfürdőkről" tájékoztatóval, Bp., Globus-ny., 2 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú papírkötés.
1
22175.

cca 1930 Budapest fürdőváros. Bp., Budapesti Központi Gyógy és Üdülőhelyi Bizottság, 16 sztl. lev. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Benne "Tájékoztató árak a szállodákról, vendéglőkről és gyógyfürdőkről" tájékoztatóval, Bp., Globus-ny., 2 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
Karl-Heinz Metzger - Ulrich Dunker: Der Kurfürstendamm. Leben und Mythos des Boulevards in 100 Jahren deutscher Geschichte. Berlin, 1986, Konopka. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22176.

Karl-Heinz Metzger - Ulrich Dunker: Der Kurfürstendamm. Leben und Mythos des Boulevards in 100 Jahren deutscher Geschichte. Berlin, 1986, Konopka. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Gerhard Merk - Hannes Sieber: Das Müchner Bier. 1991, Frisinga. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1
22177.

Gerhard Merk - Hannes Sieber: Das Müchner Bier. 1991, Frisinga. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Heinz Kohnen: Antarktis Expedition. Deutschlands neuer Vorstoß ins ewige Eis. Berlin, 1980(?), C.A:Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
1
22178.

Heinz Kohnen: Antarktis Expedition. Deutschlands neuer Vorstoß ins ewige Eis. Berlin, 1980(?), C.A:Koch's Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Siziliens Kunst- und Naturschönheiten. Milano, é.n., Editrice CO. GRAF. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1
22179.

Siziliens Kunst- und Naturschönheiten. Milano, é.n., Editrice CO. GRAF. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig


Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz