Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3465982
22192
522
Books: Travelling, Local History
Kispest századfordulós levelezőlapok és képek - Varga László Zoltán, Beszélő dobozok és képek (2 mű 1 kötetben) Budapest, 2007. Sérült kiadói papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 200 Ft
2 200 2 600 3 000
3466017
22193
522
Vofkori György: Székelyudvarhely- várostörténet képekben (2., bővített kiadás) Kolozsvár, 2001, Polis Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466352
22194
522
Bellavics István, Földváryné Kiss Réka (szerk.): Halálra ítélve - Papi sorsok '56 után. Bp., 2018, Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466427
22195
522
Karsainé Szabó Judit, Korcsok Anita (szerk.): Mezőtúr (magyar-angol-német). Mezőtúr, 2019., Mezőtúr Város Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466437
22196
522
Ph Dr. Veronika Nováková, Andrej Végh (szerk.): Galanta. Pozsony, 1987. Kiadói egészvászon-kötés, papír-védőborítóban még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466499
22197
522
Páli Lajos: A Hegyközség Története Gyenesdiáson - 350 éves a diási hegyközség 1653 - 2003. Gyenesdiás, 2004, Gyenesdiás Nagyközség Önkormányzata. Kiadói papírkötés még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466778
22198
522
A Magyar Királyi Földtani Intézet évkönyve V. köt. Benne: Heer Oswald: Pécsvidékén előforduló növényekről. Ford.: Staub Mór.; Herbich Ferencz: A Székelyföld földtani és őslénytani leírása. Bp., 1878, Légrády, 4+16 p. +XXI-XXIV (kőnyomatú táblák) t. + 302+2+VI+2 p + 28 (I-XX, XX/A-M közte 4 dupla, kihajtható táblával (VI-VII, XII-XIII, XIV-XV, XVI-XVII), összesen 32 tábla 28 lapon) t.. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, névbélyegzéssel: "Szontágh Albert Könyvtárából." még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466935
22199
522
Elek György: Üdvözlet Karczagról! (Karcagi képeslapok 1897-1945). Karcag, 1997, Karcagi Nyomda Kft. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3466946
22200
522
Ila Bálint, Kovacsics József: Veszprém megye helytörténeti lexikona. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. (Magyarország helytörténeti lexikona) Kiadói egészvászon-kötésben, volt könyvtári könyv még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
3467738
22201
522
Fél Edit: Kocs 1936-ban. Néprajzi monográfia. Tanya, falu, mezőváros I. köt. Kocs, 1992., Kocs Községi Önkormányzat. Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3467745
22202
522
Die Errichtung der Diözesen Zips, Neusohl und Rosenau (1776 ) und das königliche Patronatsrecht in Ungarn | Tomko, Josef 159p. Wien, 1968 Herder, . Kiadói papírkötésben. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
3468875
22203
522
Magyarország kincsestára... Bük Bükfürdő. 2010, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
2 000 Ft
2 000 2 400 2 800
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft
517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-igLicitálás vége: január 22. 19:00
Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től
Események