Csépánfalvy Zsolt(szerk.): Emlékkönyv az utókornak, a szepességi családok II. találkozójáról Lőcsén 2015. szeptember 17.-20. Bp., 2016, D-plus nyomda. Kiadói papírkötésben, kiadói papír védőborítóban
[Lőcsei krónika] Mally, Fritzi: Die Leutschauer Chronik des Caspar Hain. In Auszügen zusammengestellt und mit Bildern versehen von -- Prag,, 1943 Volk und Reich 93. Kiadói sérült gerincű kartonált kötésben, borító elvált
Gáspár Ferencz: A Föld körül VI. köt.: A tengerészet lovagkora. Bp., 1907, Singer és Wolfner. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
The Canadian Rockies. 33 selected photographs. Banff, Byron Harmon Photos, 31+1 p. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói haránt alakú papírkötés, a borítón gyűrődésekkel.
Volker Plagemann: "Vaterstadt, Vaterland, schütz Dich Gott mit starker Hand". Denkmäler in Hamburg. Themen-Reihe Band 2. Hamburg, 1986, Hans Christians Verlag. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 db kínai kultúráról szóló, angol nyelvű könyv: Yao Dan: Chinese Literature. + Hua Mei: Chinese Clothing. Cultural China Series. [Beijing], 2007, China Intercontinental Press. Kiadói papírkötés. / In English language. Paperback.
Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészettörténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Szombathely, (1943). Martineum Könyvnyomda Rt. 106 + [2] p. Egyetlen kiadás. Bogyay Tamás (1909-1994) művészettörténész munkája az ország legépebben maradt román stílusú apátsági templomát és kápolnáját mutatja be; oldalszámozáson belül szövegközti rajzokkal, ábrákkal, alaprajzokkal, építészeti, szobrászati és enteriőr felvételekkel gazdagon illusztrálva. (A Dunántúli Szemle könyvei. 220. szám.) Fűzve, foltos kiadói borítóban.