Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 346

Bodor Antal: Hogyan lássuk el olcsó, friss élelemmel Nagy-Budapestet? Budapest környéke gazdasági átszervezése. Bp., 1945, szerzői kiadás (Székesfővárosi háziny.), 21 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, a borító közepén törésnyommal.
22276.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Soproni anziksz. Gyűrű Ernő gyűjteményéből. 2002, Quint. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22277.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Csákányi Lajos - Götze Krisztina: Rózsadomb és vidéke tegnap és ma. H.n., é.n., C+S. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
22278.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
"Nostra." 1352-1858. A 140 éves Márianosztrai Fegyház és Börtön jubileumi évkönyve 1998. Márianosztra, 1998., Márianosztrai Fegyház és Börtön. Kiadói papírkötés.
22279.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Szegedtől Szegedig Antológia. Tisza hangja. 2000+2002. Főszerk.: Simai Mihály. A 2000-es antológia, Tritz Árpád, Vangel Edit, Turi Tímea és Takács Tibor, és egy azonosítatlan személy által DEDIKÁLT példány! Szeged, 2000-2002, Bába és Társai Kft - Szegedi Írók Társasága. Kiadói papírkötések, az egyik hátsó borítója foltos, a másik kissé kopott.
22280.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
Dercsényi Dezső, Gerő László: A sárospataki Rákóczi-vár. Magyar Műemlékek. Bp., 1953, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, címlap hiányzik! . Megjelent 2051 példányban.
22281.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Minimális ajánlat:
1 600 Ft
1 600 1 800 2 200
22282.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
22283.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
22284.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
22285.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
22286.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
Tor Borch Sannes: Die Fram. Abenteuer. Polarexpedition. Berlin, 1986, Transpress. 256p. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
22287.

Licitálható
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Aktuális híreink

517. aukció:
Az árverés időtartama: január 13-tól 22-ig

Licitálás vége: január 22. 19:00

Megtekintés: január 19-től 22-ig
Tételek átvétele: január 26-tól az Andrássy úton
Fizetési határidő: február 6.
Elszámolás február 11-től

  Események