Licitálható
22052.
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 Ft
Schmall Lajos: Adalékok székes Budapest főváros történetéhez. I-II. köt. (egybekötve). Bp., 1898-1899, Székes Főváros kiadása (Pesti Könyvnyomda Rt.), (8)+335 p. + 1 térk. (színes, kihajtható); (8)+379+(1) p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, volt könyvtári példány.
| 1.000 Ft-ig | 100 Ft |
| 5.000 Ft-ig | 200 Ft |
| 10.000 Ft-ig | 500 Ft |
| 20.000 Ft-ig | 1.000 Ft |
| 50.000 Ft-ig | 2.000 Ft |
| 100.000 Ft-ig | 5.000 Ft |
| 200.000 Ft-ig | 10.000 Ft |
| 500.000 Ft-ig | 20.000 Ft |
| 1.000.000 Ft-ig | 50.000 Ft |
| 2.000.000 Ft-ig | 100.000 Ft |
| 5.000.000 Ft-ig | 200.000 Ft |
| 10.000.000 Ft-ig | 500.000 Ft |
| 10.000.000 Ft felett | 1.000.000 Ft |